Skip to main content

varalice i njima slični

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41436 od WarDog
nisam mogao pronači temu vezanu za najnižu i najljigaviju vrstu likova( nečemo ih zvati igračima jer to nisu) pa sam otvorio ovu. Oprostite admini ako sam bio slijep.

Naime kako igram na još nekim serverima primjetio sam da večina ima dobru zaštitu protiv ovih ljudskih otpadaka, nikad mi nije bilo jasno njihovo zadovoljstvo, pa me interesira gdje možete iznjeti svoje sumnje na nekog igrača te kako ste zaštićeni, naravno ako nije tajna.
danas sam igrao i zgadilo mi se kada sam primjetio da igračMrki pogađa iza par zidova i čudnih kuteva, pa ako nije problrem provjeriti istog.
Hvala

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41438 od razor
Replied by razor on topic varalice i njima slični
Za te crne teme imamo podforum: Server bans/kicks
Sto se tice same teorije "zastite od citera", stvar je nazalost vrlo jednostavna. Ne postoji nacin da se zastitis od citera. Svaka iole pametnija ameba koja hoce varati zna kako blokirati razno razne anticheat programe.
Ono cime s emi standardno sluzimo je prvenstveno dugogodisnje iskustvo (spectate) i provjera pbss-ova.

Sto se mrkija tice, izgleda cist , no u to isto vrijeme je bio jedan wallhacker koj je evo dobio Ban.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41440 od WarDog
Replied by WarDog on topic varalice i njima slični
hvala i još jednom sorry zbog postanja na krivom mjestu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41445 od blento
Replied by blento on topic varalice i njima slični
evo kako sam ja jedan oz zadnjih otpadaka Americas army-a iz klana...ja i dalje imam jednu dobru provjerenu metodu koja nevjerojatno živcira cheatere..a meni izmamljuje osmijeh na lice..;)

ubacis se u njegov tim...i na samom pocetku ga upucas....ili on tebe..;) ..pa izleti sa servera...
zatim napravis novi acc...on ne kuzi da si to ti...pa mu fino bacis jedan flash....pa nakon 10 sekundi drugi..i onda taman kad progleda metak u glavu..;)...

tako nakon par dana lik fino gubi zivce...a ja sve sretniji..;)

naravno to u CO4 ne funkcionira..;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41451 od WarDog
Replied by WarDog on topic varalice i njima slični

Blento napisao: evo kako sam ja jedan oz zadnjih otpadaka Americas army-a iz klana...ja i dalje imam jednu dobru provjerenu metodu koja nevjerojatno živcira cheatere..a meni izmamljuje osmijeh na lice..;)

ubacis se u njegov tim...i na samom pocetku ga upucas....ili on tebe..;) ..pa izleti sa servera...
zatim napravis novi acc...on ne kuzi da si to ti...pa mu fino bacis jedan flash....pa nakon 10 sekundi drugi..i onda taman kad progleda metak u glavu..;)...

tako nakon par dana lik fino gubi zivce...a ja sve sretniji..;)

naravno to u CO4 ne funkcionira..;)

Stari dobri AA nekad sam bio član PWC klana, da se tako posloži Cod to bi onda bila prava stvar, a ne svi ovi dodaci. :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41452 od rudlava
Replied by rudlava on topic varalice i njima slični
PWC to mi tak poznato...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.494 sekundi
Pokreće Kunena Forum