Skip to main content

varalice i njima slični

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41453 od WarDog
Replied by WarDog on topic varalice i njima slični

Rudlava napisao: PWC to mi tak poznato...


ah, valjda u pozitivnom svjetlu , imali smo tada i svoj server, lijepa vremena ali prošla, možda napravimo nešto i s Cod-om.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41454 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic varalice i njima slični
pozzz

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41455 od rudlava
Replied by rudlava on topic varalice i njima slični
pa u AA koliko znam svi hr klanovi su si bili ok :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41456 od rudlava
Replied by rudlava on topic varalice i njima slični

mrkizg napisao: pozzz

pozz

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41457 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic varalice i njima slični
pozzz...evo da se javi i optuzeni ...neznam sta da kazem ...cim sam vidio da je wardog otvorio temu znao sam da se o meni radi..prvo da kazem nikad nisam niti cu ikad koristiti wh i aimbot...wardog ti si se mozda slucajno naso iza zida iza moje mete koju sam ja mozda promasio pa sam te pogodio kroz "3" zida , jbg cuda se dogadaju...al dobro nisi jednini koji me optuzivao bilo je tad spomnjanj aimbotovaa od jos 2-3 igraca.al eto taj dan sam na crosfireu odigrao mislim najbolje od kad igram sa sniperom ..Na Javnoj Kuci nisam nikad bio banana...dobro mozda jednom kick zbog crnog pbss :D al se vise nije ponovilo ...Dobar covjek iz sada sct - a mi je objasnio kako iskljucit AA XD pozdrav unaprijed se ispricavam zbog nedostatka slova

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41460 od WarDog
Replied by WarDog on topic varalice i njima slični
Mrki rijetko kada optužujem ikoga za išta , ja sam ovdje reao da sumljam, na adminima je da utvrde ostalo, a što se tiče čuda , iskreno malo sam perstar da vjerujem u ista, naravno ako nisi kriv ili dok se ne dokaže suprotno imaš iskrene isprike s moje strane. :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.589 sekundi
Pokreće Kunena Forum