Skip to main content

Kick, ban

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47520 od Pobi
Kick, ban was created by Pobi
Uglavnom zašto kad me krene, pogotovo ako uspijem pozvat helihopter, odma me netko kicka i bana s server? Cheatove ne koristim, a koliko vidim nije zabranjeno koristiti perkove!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47522 od razor
Replied by razor on topic Re: Kick, ban
ili crni screenshot ili psovanje ili wh na screenshotu

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47524 od mcmile
Replied by mcmile on topic Re: Kick, ban
djecko da ti mile nesto kaze...prvo napisi TKO te je kickao ..pa ce ti on i rec ZASTO te je kicao..i naravno spomeni mu KADA te je kickao.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47525 od razor
Replied by razor on topic Re: Kick, ban
Nebi bilo lose napisati i nich koj si koristio u igri u trenutku kikanja a ni guid nije zgoreg znati....

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago - 11 godina 9 mjeseci ago #47526 od Pobi
Replied by Pobi on topic Re: Kick, ban
@razor: koristim ovaj nick kao i u forumu sad.

@mile: nemam pojma tko me kickao, samo mi je pisalo da sam kickan. Da znam, njemu bi se obratio za objašnjenje! Bilo je to jučer oko 7 sati navečer. Prvi put mi je rečeno da AA ima utjecaj na screenshot, iako nevidim nikakvog logičnog razloga zašto? Nakon što sam AA isključio, svejedno sam kickan. Jel netko od admina nepodnosi ako nije prvi?

@razor: crni screenshot je moguć ako sam bio mrtav a pozvao heli, iako teško da se uhvati točno milisekunda kad dolazi do spawnanja. Psovanja nije bilo, a nisam baš upoznat s skračenicama, pa neznam šta wh znači...
Last edit: 11 godina 9 mjeseci ago by Pobi. Razlog: greške u pisanju

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47529 od razor
Replied by razor on topic Re: Kick, ban
Crni ss-ovi mogu biti zbog razno raznih stvari. Najcesce su crni zbog ukljucenog AA (antialiasing-a) i alt-tabanja. Ako si upozoren na crni ss, a ond kasnije i maknut sa servera, ocito je da ga nisi uspio popraviti.

Kako god bilo, na tebi je da proguglas problematiku i rjesis crne ss-ove.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.364 sekundi
Pokreće Kunena Forum