Skip to main content

Kick, ban

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47536 od razor
Replied by razor on topic Re: Kick, ban
Admin zakljucuje da je netko citer ako vidi wallhack/cheat na ss-u. Imati crni screenshot NIJE isto kao i imati cheat. Bas zbog toga, za crni ss se dobije samo temp ban. Da je admin mislio da imas cheat, dobio bi permanent ban i nebi ja ovdje razgovarao s tobom.


Sto se crnog ss-a tice, nasa pravila su jasna...ne zelimo ih na serveru.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47537 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic Re: Kick, ban
Kada bi te netko kikao samo zato jel si ubio admina u igri ili zato što si prvi onda bi puno igrača bilo kikano sa servera...tvoj rezultat i ubijanje admina u igri nema veze sa kikanjem...malo razmisli ko te je kikao i tada se javi ....ko zna,možda sam te baš i ja kikao..... ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47538 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic Re: Kick, ban
A evo ti i razloga.....




Date/Time: 05-07-12 - 20:44:07
ID: 19
Ping: 16
GUID: e84aed18bef80a41bbd3e09ecefd1991
Player: Pobi
Address: 78.0.75.147:28960
Rate: 25000
Type: Client Tempban
Reason: crni ss...sredi to

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47541 od BaBaN-ThE-DoG
Replied by BaBaN-ThE-DoG on topic Re: Kick, ban
Ekipa ajde me odbanajte XD neznam tocno zasto ali dobio sam ban za skroz nisam psovo nije mi gust da me radi take gluposti sutnu sa serva a crni ss nemoguce da imam jer nemam citeve a grafu sam urikto sa katalizator konzolom imam ati-radeonku pa moram stime da ugasim antialaizing ajde kako vam nije problem da potrazite moje ss-ove neznam svoj PB-guid tako da vam nemogu olakšat puno juce prekjuce sam dobio ban +/- tu negdje :(

*=|DoG|=* Umog Strica 8 Kolbasica .....

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago - 11 godina 9 mjeseci ago #47548 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic Re: Kick, ban
A frende gle....prvo trebaš znati ko te je banal....nije fer od nas drugih da te odbanamo a da se ne vidi sa odgovornim adminom o čemu je riječ....eto...tako se ti sad prvo sjeti ko te je banal a onda se bu dalje vidlo kaj se da napraviti...
Last edit: 11 godina 9 mjeseci ago by Tintilinić.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47566 od BaBaN-ThE-DoG
Replied by BaBaN-ThE-DoG on topic Re: Kick, ban
BRATE NEZNAM KOJI ME ADMIN BACIO NISAM VIDIO NI KOJI IGRA JA USO NA SERV TREBO ODABRAT ORUZIJE I TIM I ODJEDNOM ŠUT KARTA A NIJE MI PISAO NI RAZLOG NISAM SIGURAN ALI MISLIM DA JE NA SERVU BIO IRA +/- NISAM SIGURAN MISLIM DA SAM VIDIO NA XFIRE NA ONOME SASTRANE STO TI POKAZE KO IGRA NA SERVU :blink:

*=|DoG|=* Umog Strica 8 Kolbasica .....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.318 sekundi
Pokreće Kunena Forum