Skip to main content

DI JE Server COD-4

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49944 od krunodj
Replied by krunodj on topic DI JE Server COD-4

loklar napisao:

sale napisao: ovaj S&D i TMD ne rade :S? stalno su mi offline... jel to do vas nesto ?


TDM su ubili, a sa S&D su otjerali ekipu koja je punila server pa sad kad nema nikoga igraju kod Hell Rider's Clana.

:P :P :P :P :evil:



loki to nije istina ....tako receno nemas pojima... pa ne sudi:PP:)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49946 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic DI JE Server COD-4
hahahahahahaha
ček sad kad loki počne igrat :cheer:

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49948 od loklar
Replied by loklar on topic DI JE Server COD-4

krunodj napisao:

loklar napisao:

sale napisao: ovaj S&D i TMD ne rade :S? stalno su mi offline... jel to do vas nesto ?


TDM su ubili, a sa S&D su otjerali ekipu koja je punila server pa sad kad nema nikoga igraju kod Hell Rider's Clana.

:P :P :P :P :evil:



loki to nije istina ....tako receno nemas pojima... pa ne sudi:PP:)


Heh... sad sam ja tu bio svašta napisao ali sam pobrisao. Jer, očigledno je kako me Kruno ne poznaje dovoljno pa sam ga poštedio. Kruno, Čitaj između redova! ;)

P.S. I da, Ubili ste TDM na serveru. :evil: :whistle:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49949 od krunodj
Replied by krunodj on topic DI JE Server COD-4

loklar napisao:

krunodj napisao:

loklar napisao:

sale napisao: ovaj S&D i TMD ne rade :S? stalno su mi offline... jel to do vas nesto ?


TDM su ubili, a sa S&D su otjerali ekipu koja je punila server pa sad kad nema nikoga igraju kod Hell Rider's Clana.

:P :P :P :P :evil:



loki to nije istina ....tako receno nemas pojima... pa ne sudi:PP:)


Heh... sad sam ja tu bio svašta napisao ali sam pobrisao. Jer, očigledno je kako me Kruno ne poznaje dovoljno pa sam ga poštedio. Kruno, Čitaj između redova! ;)

P.S. I da, Ubili ste TDM na serveru. :evil: :whistle:



ja ga nisam ubio..igraci koji trenutno dolaze traze sd..pa ga jjeb.... tako zdrzavamo trenutno igrace... jbg svi to traze... meni je isto zao sto javna kuca ubiti vise nije onakva kakva je bila u pocetku kad sam ju ja upoznao ...:( uvjek je bila puna tako sam se i odlucio za ovaj klan jer sam skuzio da su tu ljudi koji drze do servera ..pa sam tako i odlucio za regrutaciju u ctn......javna je po mojem misljenju propala tj. srusila se kad je otisao nas server u tzv. bananu...i cekalo se jedno mjesec dana da proradi al na lokaciji deutschland...(osobno misljenje zato i nemamo igraca)...jer mnogi vjerojatno iz hr ne znaju za nas sad...ja sam ponudio pomoc oko uspostave servera al ocito nije bilo dovoljno...mogli smo skupit pare za novu masinu al ocito nije islo... pa eto sad nam je tak kak je...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49954 od rudlava
Replied by rudlava on topic DI JE Server COD-4
mislim da bi ovu diskusiju trebali satvit na privat dio :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #49961 od sale
Replied by sale on topic DI JE Server COD-4
ma bit ce sve ko prije :) samo polako :PPP ..

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.390 sekundi
Pokreće Kunena Forum