Skip to main content

elvis je živ

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49535 od elvis je živ
elvis je živ was created by elvis je živ
pozdrav ja sam "elvis je ziv" molio bih vas da me odbanate sa vašeg server,promjenio sam nick ako su moja djela koga uvrjedila ja mu se iskreno isprićavam.Htio bi se pridružiti H.R.-s klanu ali moram prvo sa vama stvari izgladiti zato vas molim da prihvatite moju ispriku i odbanate me da mogu uživati u igri.




SRDAČAN POZDRAV

= ELVIS =
The following user(s) said Thank You: sokol

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49536 od rudlava
Replied by rudlava on topic elvis je živ
ja te nebi odbanala jer si bio jakooooooooo bezobrazan na serveru a lijepo smo te jedno 10 puta zamolili da se ne mjesas i da prestanes sa provociranjem

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49539 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic elvis je živ
Skidanje bana ne dolazi u obzir nakon svega što je bilo. Ako imaš dodatnih pitanja, stavil sam ti svoj xfire.

He who does not hope to win has already lost
The following user(s) said Thank You: elvis je živ

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49540 od elvis je živ
Replied by elvis je živ on topic elvis je živ
KOLKO SE JA SJEĆAM MENE SU 100 PUTA PITALI KAJ ZNAĆI =U= KAD SMO VAM DALI ODGOVOR DA TO ZNAĆI ULTRAS NISTE BILI ZADOVOLJNI PA STE NASTAVILI ISPITIVATI ŠTO JOŠ NISAM VIDIO NI NA JEDNOM SERVERU.JEL ZNAM DA IGRAJU LJUDI IZ EX. YUGE NIKAD NISAM PROVOCIRAO NIKOGA NITI VRJEĐAO ALI KAD VAS NEKO "MALTRETIRA" 20min KAJ TI ZNAĆI NIK ČOVJEK POLUDI DOK MU ZA TO VRJEME NA SERVERU LIKOVI PIŠU CITIRAM: "VELIKA SRBIJA I SL. " JA DOBIJEM BAN A ONI SLOBODNO IGRAJU.

uvjek sam nastojao igrati fer i čisto zato mi je krivo što sam banan sa servera na kojem sam viso kad su bila samo 2 igraća ili 10. Ako sam vas uvrjedio ispričavam se.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49541 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic elvis je živ
Isprika kao takva je prihvaćena,ali to ne mijenja status.

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 5 mjeseci ago #49542 od elvis je živ
Replied by elvis je živ on topic elvis je živ
neće me u hr-s primiti zbog toga bana ali nema veze ipak je sve ovo samo igra koja ima neka pravila....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.365 sekundi
Pokreće Kunena Forum