Skip to main content

Ode matična - prodajem ostalo

Više
14 godina 6 mjeseci ago - 14 godina 6 mjeseci ago #37881 od balkanac
...dođem jednog dana doma, palim komp i mislim si kak ću malo nabacit dobar stari Bridge ili Hospital, a kad ono napajanje smrdi. Kupim novo napajanje, ali na moju nesreću izgleda da je matična krepala. Da skratim priču...Budući da veći dio informatičkih dućana propada, odlučio sam sačuvat gorivo i živce i ne tražiti matičnu sa 939 soketom neg slijedeće godine kupiti novi komp tak da mi ne brejka novi COD.

Sve kaj je bilo na tom antikvitetu prodajem (možda nekome treba za backup PC ). Cijene nisu fiksne AKO uzimate više komponenti :

Napajanje ATX 12V, 400W = NOVO iz Chipteke (12 mjeseci garancije - testirano i radi)
Cijena: PRODANO

AMD athlon 64bit 3500+, 939 soket, 2.2 Ghz + BOX
Cijena: 200kn

Gigabyte Geforce 7600 GS, 256MB DDR2, silentpipe + aktivni kuler za overclock (smanji temp 10-20°C)
Cijena: 250kn

Kingmax DDR 400Mhz 256MB (dvije pločice)
Cijena: 50kn/kom

GoodRam DDR 400Mhz 512MB
Cijena: 100kn

HDD Seagate barracuda 120 Gigi
Cijena: 200kn

Kučište MIDI towaa sa ručkom i aktivnim kulerom na stražnjoj strani (bez napajanja)
Cijena: 100kn

Također prodajem svoje backup računalo. Nažalost je iz doba Račana cca 2000-2001 godine tak da nije nešt pretjerano snažno, ali bi bilo oke kao radno računalo. Za rad fali napajanje i HDD, a uključeno je slijedeće: Kučište, matična, SDR memorija (3 pločice), AMD ahtlon 1000 + kuler, Motorola modem (lol), Geforce 2 (koji tu i tam ne sluša, ali je u 80% slučajeva oke), CD-R, DVD-R, FDD, Smartbox multimedia tipkovnica (crno-siva, sa pun k dodatnih tipki potpuno ispravna), Smartbox speakers (mrvicu šuškaju), Dysan optički miš (koji je više nego malo izlizan, ali ima dvije dodatne tipke i radi ko urica) -

Sve za 125 kuna

Ako nekome kaj treba, neka slobodno tu ostavi poruku ili pošalje PM (isto tako sam dostupan na 091/1702649 svaki dan iza 17h).




BTW ako netko misli da mi je komp krepao zbog toga kaj je gore bio instaliran AA 2.8.5 ne bi se čudio da je to istina :D
Last edit: 14 godina 6 mjeseci ago by balkanac.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37883 od crazy_chrisss
na news grupama su ti cijene upola, tako da sumnjam da ces toliko dobit koliko trazis...za sve u kompletu eventualno mozes 450 kn dobit ... nazalost :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37885 od loklar
morat češ promjeniti cijene ako misliš išta prodati

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37891 od balkanac
Sve je stvar dogovora...Ako nekome nešt treba, dam se nagovorit za manje para :salut:

Nije da mi sada hitno trebaju novci, neg nemam kaj s tim a žao mi je jednostavno bacit u smeće.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37908 od blento
ak to ne zelis baciti u smece...slozi racunalo pa ga pokloni nekome tko si ne moze to priustiti...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37915 od [ctn]sluzavy_cro
Bravo Blentava ovako razmislja pravi CTN nije sve u lovi ima nesto i u humanosti.
Blento imas kod mene 10 poena, koje mozes unovchiti u pivo kad se sretnemo :santa:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.383 sekundi
Pokreće Kunena Forum