Skip to main content

Dilema vezana uz mobitele

Više
11 godina 8 mjeseci ago #48011 od razor
Imam ponudu 2 mobitela:
1) Apple iPhone 3GS 8GB
2) Samsung Galaxy Ace S5830i

Koj bi vi birali? Ja sam poprilicno tupsan za te nove mobitele pa ono..friendly savjet bi dobro dosao.

I ne...ne dolazi u obzir "nadoplati jos samo 10 kuna i imas.." ili "pa imas jeftinije 20 kuna taj i taj..". Samo ova dva..niti jedan drugi na svjetu nije moguc zbog vise sile.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 8 mjeseci ago - 11 godina 8 mjeseci ago #48012 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Dilema vezana uz mobitele
Moje subjektivno misljenje Sammy. Ako nista drugo - Android.

www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3724&idPhone2=2826
Last edit: 11 godina 8 mjeseci ago by Mr.Ti.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 8 mjeseci ago #48013 od razor
Replied by razor on topic Dilema vezana uz mobitele
Hvala, link govori sve sam za sebe...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 8 mjeseci ago #48014 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Dilema vezana uz mobitele
nije bas tak sve crno bijelo na linku, gayphone mislim da ima malo kvalitetniji ekran (nisam siguran), a i ovih 278 rama bas i nije previse na androidu (neznam kak se ponasa GP sa svojih 256), isto tako, neznam kak stoji sammy sa internom system memorijom (instaliranje itd), ali ja bih opet svejedno sammy-a...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 8 mjeseci ago #48017 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Dilema vezana uz mobitele
Dobar je ACE, ja sam ga dobio službenog i poklonio ženi :-)
prije toga sam ga normalno i ja pomalo koristio i nemam zamjerki :-)

al u drugu ruku ja sam kao i MrTi oduvijek za Androida :-)

rekel bi da s njim nemreš fulat.... i tak.... baš je lijep dan danas...

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 8 mjeseci ago - 11 godina 8 mjeseci ago #48019 od DrRider
Replied by DrRider on topic Dilema vezana uz mobitele
Ja bi ti preporučio Samsung,ma da sam lično imao iPhone 3GS 16GB,prednosti Samsunga u odnosu na iPhone je to da Samsung ima Android OS koji je lako flashovati a i otključati za razliku od iPhona koji ima bb(baseband) koji prilikom pogrešnog flashovanja ili frimware ostaje zaključan te ga moraš dizati na iPad bb isto tako naveo si 8GB model iPhona koji takoder prilikom kakvih izmjena na njemu nestanak struje prilikom rada pogrešan frimware postaje brickovana tj logička ploča uređaja crkne te moraš kupovati zamjensku isto tako Samsung ima mogućnost instalacije CUSTOM-Romova razlog tome je da zadnja oficijalna verzija za taj Samsung je Gingerbread v2.3 dok preko ovih custom romova možeš podići na ICECREAM SANDWICH 4.0,Samsung ti ima prednju VGA kameru dok iPhone nema isto tako ekran kod iPhona ti je TFT 16mil boja sa 24-bitnom matricom sa 256 mb ram memorije, sa 600Mhz procesorom ,dok Samsung ima 278 MB ram memoriju isto 3.5 TFT 16mb dok ti Samsung ima bolju pozadinsku kameru 5mp za razliku od 3,15 mpx iPhonove,Samsung također ima LED bljeskalicom koju iPhone nema Samsung također ima 800Mhz(200Mhz brži od iPhona koji ti može biti ključan kod pokretanja aplikacija)Samsung ima 3,7 V kao i iPhone ali iPhone ima 1219 mAh a Samsung 1350 mAh Samsung u odnosu na iPhone ima 158mb interne memorije dok iPhone dolazi sa 8GB,16GB i 32GB pojedini noviji modeli isa 64 GB ali to je isto i prednost Samsung što on ima proširenje za eksternu memoriju od 32GB eto to su ti neke te karektartistike sa mog stajališta ti ponovo odluči sam.
|H.R's|Dr Rider

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler
Last edit: 11 godina 8 mjeseci ago by DrRider.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.326 sekundi
Pokreće Kunena Forum