Skip to main content

Battlefield4Free

Više
13 godina 1 tjedan ago #43203 od CHoFF
Battlefield4Free was created by CHoFF
Ovaka: nisam imao namjeru zbog ovog nastavka stavljati novi post, ali igrica me pozitivno iznenadila pa moram.
Znaci radi se o nastavku kojeg je EA izbacila i igra se potpuno besplatno, da bi bili spremni za igranje trebate izdvojiti 10tak minuta za instalaciju. Ako ste vec registrirani na EA trebate napraviti 3-4 klika za igranje, naime sto mi se svidjelo je to da mozete build-from-ground up svoga lika s kojim cete igrati, postoje nacini igre te customiziranja lika po zelji, rasa, frizura, brada, itd.......
Mozete odabrati dali cete igrati kao: rašer,medicinski brat, strojar ili kamper, igrica je jos uvijek na razini iznad bete, pa je moguce da dođe do lagganja, sta se tice grafike ok je, cist solidno, fizika i igrivost su oke, posto sam cuo od par clanova da bi se okrenuli mozda nekakvim besplatnim igrama mislim da je BF ovim nastavkom zasluzio bar da ga probate, ja vec branim boje naseg klana te me mozete naci pod imenom [CTN]Choff.... pozzdrav :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 tjedan ago #43205 od razor
Replied by razor on topic Battlefield4Free
Ja sam probao dok je bila jos u vrlo ranoj beti...nije ni tad bila losa al se vidjelo da nije dovrsena.
Jesu ubacili mogucnost da vise frendova zaigra zajedno il je jos uvjek samo onaj "random" sistem spajanja na servere?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 tjedan ago #43207 od CHoFF
Replied by CHoFF on topic Battlefield4Free
ima opcija, find frends :)
jos uvjek je u beti, i malo lagga, al brijem kad sluzbeno izađe bit ce bomba

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 tjedan ago #43212 od jopke
Replied by jopke on topic Battlefield4Free
ako sad ima laga uvjek ce ga i imati:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.256 sekundi
Pokreće Kunena Forum