Skip to main content

varanje,cheat..ili nesto drugo???

Više
11 godina 15 minuta ago #52465 od Pogrebnik








ovo su samo refrešani linkovi iz posta prije

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52466 od REALCASH
Obično debili koji koriste cheat su tolke njubare da im ni to nepomaže. Svi smo više manje igrali COD pa smo navikli na takve idiote ali ovdje se može zaradit hrpa para s tim tako da mislim da će WG to pokrpat nekako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52467 od checola
pošto je hack pack kao neka beta verzija koja će se morati platiti, mislim da će wg brzo skresati to, jer nije im u cilju da netko izvlači lovu na temelju njihove igre

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52468 od razor
Od sveg navedenog su meni osobno najgori laseri.
Zgodna stvar je da recimo, u cod-u bude vise manje ocigledno kad netko vara. U WoT-u nisam naletio nijednom na takav osjecaj.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago - 10 godina 11 mjeseci ago #52482 od sincro009
kad se već spominje COD4 sjećam se njubara sa poznatim WH i AIM hakovima kako je znalo biti depresivno igrati...
na WOT-u nisam još osjetio da neko vara bar za sad ili što REALCASH piše da nekim njubarama ni to ne pomaže da ostvare super skor. Nikad nisam koristio niti jedan hack u igrama online jednostavno ne vidim izazov u tome.
Ovi laseri su stvarno debilni, mislim da će to biti kratkog vijeka jer što kažete nisu u WARGAMINGU mutavi da dopuste da im neko uzima lovu varanjem preko njihove igre. MALO UBRZAJTE SNIMAK DO BORBE , NAPISAO SAM KOMENTAR LIKU PRIJE MJESEC DVA O TIM GLUPIM LASERIMA I ON MI ODGOVORI KAKO JE SVE U REDU SA NJEGOVIM MODOM POD NAVODNICIMA

!
Last edit: 10 godina 11 mjeseci ago by sincro009.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52483 od razor
Dugo vremena WG nije imao stav vezan uz te modove tako da je sve bilo "legalno"

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.438 sekundi
Pokreće Kunena Forum