Skip to main content
Svaki regrutacijski post mora sadrzavati minimalno:
- ime
- mjesto ili regiju od kud ste
- koliko imate godina

Sve dodatne informacije su dobrodošle no nemorate ih pisati ukoliko brinete za privatnost podataka ili ste jednostavno ljeni.

Pozdrav kolege!

Više
10 godina 10 mjeseci ago #52804 od HoochieMan
Pozdrav kolege! was created by HoochieMan
Klan borbeno treniranih noobova je danas proširen za jednog člana.

Član je, doduše, najobčiniji noob. Ali se desi da nauči ponešto pa bude i od koristi.

Iz Beograda sam. Bio sam član par klanova, a prošao sam kroz malo veći broj. To ne treba da bude zabrinjavajuće, više je znak toga da znam šta želim od grupe ljudi sa kojima delim igru. Klanovi koje sam doživljavao kao svoje, nažalost, raspali su se, posejavši članstvo u more novih klanova. Politikom, se ne bavim- ne zanima me. Zanima me igra.

Pravo zadovoljstvo u igri doživljavam od dobro odigranih partija, i to je ono što volim kod tenkića. Volim da partiju podelim sa dobrim igračima, od kojih uhvatim priliku i da ponešto naučim.

Privatno? Živim, radim, imam porodicu i ćerkicu, imam hobije, koliko je to moguće. Pretpostavljam da se tenkići svrstavaju u hobi.

HoochieMan, Vladimir

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #52805 od Pogrebnik
Replied by Pogrebnik on topic Pozdrav kolege!
Nek si ti nama došao....proširio si familiju..što sa ženom,što sa djecom....sad ce krenut oni bezobrazni postovi...daj malo slika od kume,pa imaš li ti sestru...kako susjeda izgleda i tako....

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #52806 od junior_cro
Replied by junior_cro on topic Pozdrav kolege!
Dobrodošao!

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #52809 od Devilthorn
Replied by Devilthorn on topic Pozdrav kolege!
Pozdrav.
Samo da naglasim,
WoT ne može biti hobi. To je ozbiljan posao i stil i način života :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.311 sekundi
Pokreće Kunena Forum