Skip to main content
Svaki regrutacijski post mora sadrzavati minimalno:
- ime
- mjesto ili regiju od kud ste
- koliko imate godina

Sve dodatne informacije su dobrodošle no nemorate ih pisati ukoliko brinete za privatnost podataka ili ste jednostavno ljeni.

Novi stari regrut

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53539 od dax
Novi stari regrut was created by dax
Pozdrav Njubovi.

Za one koji me se sjećaju ne trebam se predstavljati, a za one koji me ne znaju - ja sam Darko iz Pule, informatičar, 33 g., nickname dax , nekad u AA [CTN]dax

Igram par dana WoT, username mi je dxq, pa bih htio postati ponovno dio CTNa nakon par godina pasive :)

Igram WoT uglavnom ujutro 9-17h. :D

Primate me?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53540 od razor
Replied by razor on topic Novi stari regrut
Narafno :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53541 od dunavu
Replied by dunavu on topic Novi stari regrut
bot :cheer:

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53577 od nrg
Replied by nrg on topic Novi stari regrut
bok,
alive again :)

željko tko me nezna..mogu li se opet prikljuciti? i da, ako moze objasnjenje kako da vratim stari racun u wot-u ako se to uopce moze....

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53579 od razor
Replied by razor on topic Novi stari regrut
Nemas kaj vracat...acc je tamo di je bio i do sada...update-as igru i igras...

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53580 od nrg
Replied by nrg on topic Novi stari regrut
sve sam sredio, updejtam igru i javim se. isprika kaj sam u ovom topiku no da ne otvaram novi.

i pitanjce, gdje se regrutirati, pretpostavljam u ctn2...ako jos kaj trebam samo me uputite-ts,pravila ili kaj vec jer sam pomalo izvan svega i neke stvari sam definitivno zaboravio..no ko i plivanje, nemres nikad to vise izbacit iz sebe :D

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.368 sekundi
Pokreće Kunena Forum