Skip to main content

Kolko akcija po sekundi ima ovaj tip?

Više
11 godina 11 mjeseci ago - 11 godina 11 mjeseci ago #46102 od razor
Last edit: 11 godina 11 mjeseci ago by razor.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46103 od mrgud
ma daj pa to mi više nije igra jbt, od ovog sam vrtoglavicu mogu dobit :P

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago - 11 godina 11 mjeseci ago #46104 od jopke
cool to je neki tip napravi svoj AI...najbolji mi je prvi komentar na video: "i bet it still loses to a 6 pool lol"

A gle ovog ludaka:




Rest your trigger on my finger...
Last edit: 11 godina 11 mjeseci ago by jopke.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46106 od razor
Da da...tip ne samo da je napravio AI nego je stavio i svoj source na net...nije to neka citercina il sta ti ja znam sta..takav bis e otkrio i banao putem replayeva u roku od odmah....

al zanimljivo je vidjeti :cheer:

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46107 od jopke
A fakat bi bilo fora napraviti neko natjecanje u AI-ovima:) Naravno bez varanja s resursima i maphakovima kao ovaj sugavi blizzardov AI.


Ili jos bolje čovjek vs AI...kao što je bila ona spika sa kasparovom i deep blue-om.



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46109 od razor
Je, to bi fakat bilo zanimljivo (AI vs. AI). Cak stovise, ovaj AI je vrlo "fer". On radi sve kao sto radi i covjke...znaci zna samo ono sto je stvarno vidio na vidljivom djelu ekrana. Da bi vidio nesto novo mora pomaknut ekran, mora istraziti mapu...on ustvari "gleda" ekran, analizira podatke s njega i upravlja "misem" i "tipkovnicom". Nemoze kontrolirati npr. dvije jedinice na suprotnim djelovima mape odjednom i sl. pizdarije.

Naravno, ima prednost da moze akcije radit na razini frejma, ima mogucnost popamtit i najmanje detalje koje vidi i naravno te informacije koristiti u reagiranju na situaciju....covjek nemoze zapamtiti nakon fajta koliko je tocno jedinica neprijatelju ostalo, kolko su helta imale itd.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjopke
Vrijeme kreiranja stranice: 0.457 sekundi
Pokreće Kunena Forum