Skip to main content

DOJAM 2.5!!!!

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10761 od anarky1988
Replied by anarky1988 on topic DOJAM 2.5!!!!
novi patch je uper, gadjanje(ciljanje+pucanje) je bolje neg ikada :lol: :lol:
jos kad dobijem adsl :lol: :violent03:

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #10784 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic DOJAM 2.5!!!!
Ideje koje su ubacili u patch su ok...gađanje pomalo otežano,što mi se sviđa te daje više šanse nOObovima kontra iskusnih igrača,kao i skok sa visine koji kolko, tolko eliminira prednost poznavanja mape...Mapa SF Extraction je odlična,jedino što mi se ne sviđa je onaj spawn gdje iskusniji OPFOR koji dolazi sa lijeva može masakrirati čitav tvoj tim u roku od pol minute...valjda će to ispravit nekako u sljedećem patchu,možda dodati neku alternativnu rutu tako da se tim može izvuć iz škripca...
SF Dockside mi se općenito ne sviđa i čini me se da je sklepana na brzinu,čisto da popune kvotu za patch :lol: :lol:
Kompatibilnost patcha je druga priča...dosta ljudi ima problema sa svim i svačim...čini se da se critical error vratio u velikom stilu nakon 2.4 verzije.
Također PB je postao dosta "nervozan" ali ne samo prema chiterima koje fala bogu još nisam sreo od ove verzije, već i prema običnim igračima tako da zna izbacivati sa servera zbog raznih mušica...

Gledajući ukupno dao bih:

10/10 za ideje DEV teama,
7/10 za mape
5/10 za kompatibilnost tj stabilnost igre.

Što bi konačno dovelo do(nakon korištenja kompliciranog binarnog računanja :P :P ) sveukupne ocjene od 6.5/10.

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #10788 od snake
Replied by snake on topic DOJAM 2.5!!!!

BlackHawk napisao: edino što mi se ne sviđa je onaj spawn gdje iskusniji OPFOR koji dolazi sa lijeva može masakrirati čitav tvoj tim u roku od pol minute...valjda će to ispravit nekako u sljedećem patchu,možda dodati neku alternativnu rutu tako da se tim može izvuć iz škripca..


ja se ne slazem. mislim da se vrlo lako moze izvuci iz tog skripca. samo 2 rijeci team work. bacis smoke i prezivis bez beda. nadam se da nece nista dirati.

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #10799 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic DOJAM 2.5!!!!
dok i bacas smoke moja 203ca te pozdravlja i kaze zbogom 8)

a dojam patcha je takav da radje buljim u ogame 2 sata nego to provedem uz AA :roll:

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #11201 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic DOJAM 2.5!!!!
Da, ježite, lagg je najgori do sad! U šljivu pekmezovu! :evil:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.482 sekundi
Pokreće Kunena Forum