Skip to main content

..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)

Više
19 godina 5 mjeseci ago #1066 od blento
:lol: ...evo to sam zakljucio..pa sam malo razmisljao..
moram na odvikavanje....jer nista ne ucim i poceo sam cak i sanjati jebeni AA...tak daaaa imam srecu da su mi se sjebali windowzi pa me sve igre jebu..tak da sam odlucio sve pobrisati i posvetiti se ucenju...
kad budem vidio da me prosla ovisnost..ondak cu ponovo instalirati i igrati maximalo sat dnevno.....jeb ga...stvarnooo sam zaglibio i uljenio se pri kraju faxa.... :lol:
...ostat cu na forumu i u kontaktu sa vama..al eto necu visiti na AA neko vrijeme.. :( :(

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1067 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
takoder, ja isto imam takve probleme
al nemogu bez AA :wink:

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1068 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
true true....

:spam:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #1069 od razor
Samo ti uci. I ja sam ovisnik, al eto imam srece da moj faks ne zahtjeva (bar za sada) toliko vremena. Evo proso sam sve kolokvije a da se nisam ni oznoio.
Hm...kad malo bolje razmislim nisam ja ovisnik o AA....ja sam faking ovisnik o kompijuterima.....Visim 12 sati na dan za ovom glupom kantom. I ak ne igram AA onda dizajniram Web ili se backam sa php-om......Jel ima gdje kakvo ljecenje od toga?

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1073 od mato
Replied by mato on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
ima lijek za to i ucinkovitost mu je 100% ima sirok spektar djelovanja djeluje na gram pozitivne te negativne uzrocnike te bolesti.pronasao ga je uvazeni kolega dr.pr.velecasni Proc sa instituta u Grebuza.nuspojave su glavobolja u predjelu glave :D :D :D :D ili zavisi od primjene tog ljeka .a lijek se zove PAJSER.da citiram gospodina Proca:odo ja po pajser odma ce vam bit bolje :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

  • procyon
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1074 od procyon
Replied by procyon on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
tako je uvazeni gospodine mato... znaci: 1. laganim pokretom ruke primite pajser za doljnji dio, zatim 2. snagom od 45kN udarite si po tamburi pod 90° .... to bi trebalo rijesiti sve vase probleme... ako se nekim slucajem pogodite u oko ponovite sve od 1. koraka

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.766 sekundi
Pokreće Kunena Forum