Skip to main content

..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1075 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)

ProcYon napisao: tako je uvazeni gospodine mato... znaci: 1. laganim pokretom ruke primite pajser za doljnji dio, zatim 2. snagom od 45kN udarite si po tamburi pod 90° .... to bi trebalo rijesiti sve vase probleme... ako se nekim slucajem pogodite u oko ponovite sve od 1. koraka

daj objasni kojem se rukom treba to nesto drzati, i to..
ne kuzim te potpuno :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #1077 od blento

ProcYon napisao: tako je uvazeni gospodine mato... znaci: 1. laganim pokretom ruke primite pajser za doljnji dio, zatim 2. snagom od 45kN udarite si po tamburi pod 90° .... to bi trebalo rijesiti sve vase probleme... ako se nekim slucajem pogodite u oko ponovite sve od 1. koraka



Ee proooc...slaba ti ta tehnika...
1. da dignes pajser "lagano"..prvo moras definirati, tj postaviti kriterije..sto je lagano a sto tesko....nekima je dizanje pajsera sa poda poprilicno zahtjevno..pogotovo ak ga dizes na rubu jedne strane..jer tada tezina pajsera pravi najveci moment...

2. Vidi se da ti fizika nije najljepsa strana....pa ondak ne znas da se SNAGA mjeri u KW...a SILA u kN !!!!....necemo sad o impulsima...ubrzanju i kutu zaokreta... ;)

3..definiraj to na racunalni nacin...a to je ....IF variable 1 &2 not true ..GO TO Begining....else End... ;) (zaboravih pascal i Basic..jeb ga)...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1078 od mato
Replied by mato on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
kolega blento vidim da ste potkovani dobro kao konj ali mi uceni ljudi imamo posla sa laicima zato je kolega velecasni proc to pojednostavnio.znaci vako primis pajser rukom desnicom te se osines se po glavurdi ili ti ga tamburi svom snagom nakon toga si izljecen ziher za nuspojave raspitajte se kod svog ljekarnika ili doktora :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: znaci te finese tipa kut brzina tezina nisu vazne samo dobro osini i sve ce bit u redu

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #1079 od blento
...jee al me zbunila malo sila u KW..cmrc..nije mi uopce bilo jasno! :oops: :oops: :roll:

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1080 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)
OVako JeBala VAS FizKa... Iako jedini u razredu imam 6 petaka iz toga i sta mi je falilo 2 boda da idem na drzavno iz fizike... :D
Mmmm da....
Ima ona stara glavom od zida...
Al cuo sam da ima neka modernija... Ali postoji uvijet da moras bit barem na 2. katu... Znaci otvoris prozor... Komp pod ruku i glumis Petra Pana... Navodno je dobro... Mislim oni koji su probali nikad nisu rekli kak je bilo.... :?: :?: :?: NEZNAM ZASTO... BAS SU NEKI :!: :!: :!: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

  • vinja
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #1082 od vinja
Replied by vinja on topic ..ja sam Blento..ovisnik o AA!!..;)

J0n3S_Cro napisao: OVako JeBala VAS FizKa... Iako jedini u razredu imam 6 petaka iz toga i sta mi je falilo 2 boda da idem na drzavno iz fizike... :D
Mmmm da....
Ima ona stara glavom od zida...
Al cuo sam da ima neka modernija... Ali postoji uvijet da moras bit barem na 2. katu... Znaci otvoris prozor... Komp pod ruku i glumis Petra Pana... Navodno je dobro... Mislim oni koji su probali nikad nisu rekli kak je bilo.... :?: :?: :?: NEZNAM ZASTO... BAS SU NEKI :!: :!: :!: :twisted:


mi ferovci smo razvili varijaciju na temu. Sve isto, samo ostavis prozor zatvoren. Mjerenja ukazuju za osjetna poboljsanja...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.409 sekundi
Pokreće Kunena Forum