Skip to main content

MIALIM D ASU MI HAKNULI ACC

Više
18 godina 6 mjeseci ago #11036 od anarky1988
fino dojdem kuci sav happy i da malo bacim aa jer nisam dugo i paf odem ja login i kaze mi da nema user record, odem, na americasarmy.comi kaze mi da nije korisnicko ime vezano uz e-mail to jest da niej registrirano, svoj password(koji je kompliciran)znam napamet a i korisnicko ime :) ) !!! tak da jbiga pisao sam na forumima i sad cekam odg... a trenutno radim novi account i slusam NILE i pogodio sam 39 meta zamalo 40 fulao sam najblizu :) )

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]sdlord
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #11047 od [ctn]sdlord
Replied by [ctn]sdlord on topic MIALIM D ASU MI HAKNULI ACC
Kaj se tiće meta sad je šala pogoditi 39 40 puta a na 2.3 verziji nikak prek 35. Sad ko os šale.

:roll: :roll:

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #11051 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic MIALIM D ASU MI HAKNULI ACC

[CTN]SDLord napisao: Kaj se tiće meta sad je šala pogoditi 39 40 puta a na 2.3 verziji nikak prek 35. Sad ko os šale.

:roll: :roll:


kako ne... ja na 2.1 (isti recoil ko 2.3) pogodio 39 8) 8) 8) 8) (iz treceg pokusaja)

prvi put imao 21, drugi put 36 a treci 39 8)

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #11053 od anarky1988
posto nis od povratka mog starog accounta, ja imam sad novi a to je:
mali_monstrum , pa cu onaj stari maknut sa clan liste, nemojte obracat puno paznje na killse i fragrate jer sam igrao na noob serveru :) )

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #11054 od blento
Replied by blento on topic MIALIM D ASU MI HAKNULI ACC

[CTN]paZiMetAk napisao: kako ne... ja na 2.1 (isti recoil ko 2.3) pogodio 39 8) 8) 8) 8) (iz treceg pokusaja)

prvi put imao 21, drugi put 36 a treci 39 8)


Jeste..al koliko si puta zaredom moga pogoditi 39 meta?
Ta verzija je imala bug..koji bi nekad i kad pogodis metu..onda jednostavno nece da padne..pa moze potrositi i vise hitaca u nju..i nista..stvarno si morao imati srecu da ti se to ne dogodi..jer nerijetko su ljudi dolazili do 35 i nikako preko...meni je uspijelo 36 dva puta...37 mislim jednom.....

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #11055 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic MIALIM D ASU MI HAKNULI ACC

Blento napisao:

[CTN]paZiMetAk napisao: kako ne... ja na 2.1 (isti recoil ko 2.3) pogodio 39 8) 8) 8) 8) (iz treceg pokusaja)

prvi put imao 21, drugi put 36 a treci 39 8)


Jeste..al koliko si puta zaredom moga pogoditi 39 meta?
Ta verzija je imala bug..koji bi nekad i kad pogodis metu..onda jednostavno nece da padne..pa moze potrositi i vise hitaca u nju..i nista..stvarno si morao imati srecu da ti se to ne dogodi..jer nerijetko su ljudi dolazili do 35 i nikako preko...meni je uspijelo 36 dva puta...37 mislim jednom.....


ja san gadja te mete za par ljudi i nakon sta san skuzia kako se gadja nikad nije islo ispod 36 tako da :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.447 sekundi
Pokreće Kunena Forum