Skip to main content

Boby banned sa AASA servera

  • vinja
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1411 od vinja
Boby banned sa AASA servera was created by vinja

ScriptLog: HC::TM() KICK NOTIFICATION: [CTN]Boby_Cro has been kicked for an undefined reason: YOU HAVE BEEN KICKED VIA PUNKBUSTER (FOR 2 MINUTES) ... MD5TOOL MISMATCH: SYSTEM/MSVCR70.DLL
Log: PunkBuster Client: Removing "[CTN]Boby_Cro" ede1 (2 minutes) MD5Tool Mismatch: system/msvcr70.dll
Log: APawn::PostNetReceive() AGP_Character475 Saved 1 New 31
ScriptLog: HC::TM() [CTN]Boby_Cro has left the server.


To je prijepis iz mog ArmyOps.log, uskoro cete moci vidjeti server log na AASA forumu vjerovatno. Evo maloprije se desilo na Raccoon serveru. Dva admina su mi rekla da je to hack. Samo sam vas zelio upozoriti, buduci da znam koliko vam je stalo do dobrog imena.

Pozdrav od prijatelja

Vinja

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1412 od razor
Replied by razor on topic Boby banned sa AASA servera
Boby majke ti pa jesi ti lud? Idem se sad registrirat na AASA. Cim (i ako) dode potvrda, letis van! Sunce ti tvoje....a znas sta mislimo o tim sranjima...

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1585 od proud#
Replied by proud# on topic Boby banned sa AASA servera
ma jebem mu mater adminsku kad tako moram rec!ma nikad nisam ni okusio cit ni neznam kako to izgleda nak se jebe admin i assa serveri!i ja nisam bannan!ja svaki dan igram na asaa serverima na bridge nego sandstorm i druge mape!i sta oni stalno seru i bas UVJEK to na njihovom serveru!jos dosad me nitko nije kikao s bilo kojeg assa servera!to bi bilo to steta steta sto to nisam prije procitao.i ja mislim da si me ti izbacio iz klana zbog toga sta mislite da ja koristim citove,pa si dao neke izgovore kao da sam premlad ovo ono mozda je uvedeno to da mladji od 18 nemogu u klan!i ja mislim da bi bilo to to.i onda bi se vidilo na bam listi da sam citer.sta sam ja citer ako kampam i ubijam ljude.ali taj dan sam nesto mozda posro adminu pa sad nezna sta da napravi pa meni sere da sam ja citer! :evil: :evil: :evil: sry sta pisem ovo s zakasnjejnem je prije mi se nije dalo ici na forum bilo je jako sporo ali sad je ok!!i pokusavam pregledat sto vise mogu toga,i nadopunit!

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1588 od razor
Replied by razor on topic Boby banned sa AASA servera

sinisa napisao: ma jebem mu mater adminsku kad tako moram rec!ma nikad nisam ni okusio cit ni neznam kako to izgleda nak se jebe admin i assa serveri!i ja nisam bannan!ja svaki dan igram na asaa serverima na bridge nego sandstorm i druge mape!i sta oni stalno seru i bas UVJEK to na njihovom serveru!jos dosad me nitko nije kikao s bilo kojeg assa servera!to bi bilo to steta steta sto to nisam prije procitao.i ja mislim da si me ti izbacio iz klana zbog toga sta mislite da ja koristim citove,pa si dao neke izgovore kao da sam premlad ovo ono mozda je uvedeno to da mladji od 18 nemogu u klan!i ja mislim da bi bilo to to.i onda bi se vidilo na bam listi da sam citer.sta sam ja citer ako kampam i ubijam ljude.ali taj dan sam nesto mozda posro adminu pa sad nezna sta da napravi pa meni sere da sam ja citer! :evil: :evil: :evil: sry sta pisem ovo s zakasnjejnem je prije mi se nije dalo ici na forum bilo je jako sporo ali sad je ok!!i pokusavam pregledat sto vise mogu toga,i nadopunit!


Gle Boby....ovaj post je star i proslo je vise od tjedan dana izmedu ovog posta i onog dana kad sma te izbacio. Kao sto sam ti rekao tada, reci cu ti i sada: TO NIJE IMALO VEZE SA BILOKAKVIM VARANJEM!
Jer da si varao, bio bi na ban listi i nebi mogao igrati na aasa serverima. Kratko i jasno.
Izbacio sam te zbog tvoje...hm....neznam kak da to kazem na ljep nacin.....jednostavno si nas sve zivcirao sa svojim:

Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!
Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!
Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!
Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!
Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!
Boby says: "neko ime" AJDE NA TEAM SPEAK!!!

pa onda:
Boby says: "JESI PROCITO?!?!?
Boby says: "JESI PROCITO?!?!?
Boby says: "JESI PROCITO?!?!?
Boby says: "JESI PROCITO?!?!?
Boby says: "JESI PROCITO?!?!?

pa onda npr kad si nekog ubio:

Boby says: Hehe! Ubio sam te!
Boby says: Hehe! Ubio sam te!
Boby says: Hehe! Ubio sam te!
Boby says: Hehe! Ubio sam te!
Boby says: Hehe! Ubio sam te!

pa kad nebi spamo i ljudima trljo u facu to sto si ih ubio,
onda bi npr votekicko nekog ko ti neda oruzje itd itd itd.

Jednostavno nisi bio na nasem nivou. Kad si vidio da itko od nas tako spama ili pise velikim slovima? Kad si vidio da se ikome (iz klana) smijemo u facu da smo ga ubili (tu ne brojim matu jer to svi radimo :) ) i sta ja znam sto sve......jednostavno si bio naporan! Kad si vidio da smo pokrenuli votekick za nekoga samo da bi dobili njegovo oruzje?

Znaci ako se vratis u klan, molim te da malo vise razmisljas o timu, malo manje o honoru i fragrate-u i da se maaaaaaaalo kontroliras sto se tice spamanja. Jer necu da nam klan bude pozant po tome sto imamo spamera. Ocu da budemo pozanti po tome da smo COOL klan kojeg boli kita za FR, i kad vidimo citera, da ga zakucamo u zemlju pa taman izgubili i jedan honnor (ali i s tim treba biti pazljiv da se nebi napadalo nevine ljude). A i ovaj savjet bi ti preporucio ako odes u neki drugi tim. Jer nigdje nece trpit takvo ponasanje.

Pricao sam o cijeloj ovoj stvari sa Dax-om. Kaze on da ga je briga sto drugi klanovi misle o nekom nasem clanu. I mene je!.....al sve dok to nije istina. Znaci ako oni misle da si ti citer (a ja znam da nisi) onda me boli kurac, i mogu te optuzivati kolko oce. Al ako te pocnu optuzivati da si im dosadio sa svojim spamanjem chata u igri onda me JE briga jer....to i meni smeta....smeta vecinu....Mozda nekima to nije vazno, ali ja vodim klan i moram pazit ne samo na to kakvi smo iznutra nego i kakvi smo izvana. Sorry al tako stvari stoje. Jer nitko nam se nece pridruzit ako cemo izgledat ko hrpa glupana. Pogledaj sto se dogodilo Hrvatsko Sokolu (Bivsa crna legija)......pa svi ih mrze. A znam da i tamo ima cool igraca. Al zbog djela glupana ih svi mrze i pljuju po njima. Al, oni si mogu to dopustiit...ima ih ko blata.... nas je samo 10....
Eto..nadam se da se neces uvrijediti al moro sam to napisati.

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1589 od proud#
Replied by proud# on topic Boby banned sa AASA servera
ja da se uvrjedim ma boli me pisi slobodno!i sam ves reko da sam se odviko tih gluposti!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1591 od razor
Replied by razor on topic Boby banned sa AASA servera

sinisa napisao: ja da se uvrjedim ma boli me pisi slobodno!i sam ves reko da sam se odviko tih gluposti!!!


Aha! Znaci bio si na odvikavanju!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.424 sekundi
Pokreće Kunena Forum