Skip to main content

Cijeli AA sustav down?

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1440 od dax
Cijeli AA sustav down? was created by dax
Evo baš sam se danas popodne odlučio malo zapaliti po mostu, kad ono: nakon refreshanja liste servera, svi serveri imaju 0 igrača???

Rekoh, ma to je sigurno neka greška na mom kompu ili je ADSL zaštekao. Provjerim da li radi Internet - radi. Pokrenem AA ponovno, opet isto.

Nađem onda jedan jedini official server sa 15ak igrača, ulogiram se unutra, (pipeline) a kad tamo samo slika one kontrolne dvorane (standardna nakon logina), a sa strane piše "user has left" te me nakon par trenutaka i mene izbaci. Svi playeri su bili spectatori (ničega).

Odem na Americasarmy.com da vidim ima li kakvih vijesti - ništa. No primjetio sam da ona statistika s desne strane pokazuje isto sve nule...
Onda se sjetih foruma (AA naravno)... Tu je odgovor: AUTH sustav je down već satima...

www.americasarmy.com/support/status.php

Nadajmo se da će do večeras proraditi...

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1441 od razor
Replied by razor on topic Cijeli AA sustav down?
Je....vec neko vrijeme.
Ja danas za razliku od prijasnjih dana zavrsio poso na vrijeme...i reko sam sebi: "E sad se idem opusit malo na Sandstorm"......kad ono Kita ob Billa :)
.....
.....
.....
.....
.....
i tako mi cekamo i cekamo......
.....
.....
.....
.....

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1444 od sibo
Replied by sibo on topic Cijeli AA sustav down?
-- Al pazi sad jednu stvar: čim je pao auth i ne igra se, "promet" na CTN forumu je drastično porastao. :D :wink:

Oce reć...ukinite AA i bit će ljudi na forumima ..hihihi... Da bar strefi grom u glavni server i sruši sve pa da se odmorim od tog pucanja više :) :twisted: :D :violent7: :violent1:


joj..kad bacin oko na tracker..koliko potrošenih sati... :P

Pozdrav
T

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1446 od dax
Replied by dax on topic Cijeli AA sustav down?
Čini se da cijeli dan ništa od AA :(

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1452 od razor
Replied by razor on topic Cijeli AA sustav down?
da.....a ovisnos me siba sve u sesnajs...vec mi se tresu ruke...polagano mi se i magli pred ocima.....
:lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.401 sekundi
Pokreće Kunena Forum