Skip to main content

Nadoknada

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1454 od dax
Nadoknada was created by dax
Jučer nije bilo AA :( Danas moram to nadoknaditi.
Ja ću biti na večeras od 7-8 HTnetovom serveru (bridge) pa ako tko želi, nek mi se pridruži. Kasnije možemo svi skočiti zajedno na Sandstorm ili PipeLine.

PS: Volio bih da jednom igramo samo mi iz clana (bez vanjskih igrača) na nekom serveru (bilo koja mapa)... 2na2, 3na3 svejedno. Što kažete?
Draže mi je kad me netko iz clana upuca nego neki (potencijalni) čiter izvana. :D

PPS: Stvarno je bio gušt prekjučer kad smo se nas 7 našli na Sandstormu... (iako je server padao svako malo...)

Pozdrav,
Private Dax

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1456 od blento
Replied by blento on topic Nadoknada
hmmmmm.....a ak te upuca chearleader'ca..ovaj cheater iz klana? :lol:

znam idem sad naucit programirat i napisat jedan novi cheat..kojem meci kad ti pucas odbijaju se od mene i tebe pogadjaju...pa ne umres do kraja..nego onda iskrvaris!!...haaa!!!...

:lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1459 od dax
Replied by dax on topic Nadoknada

Blento napisao: hmmmmm.....a ak te upuca chearleader'ca..ovaj cheater iz klana? :lol:

znam idem sad naucit programirat i napisat jedan novi cheat..kojem meci kad ti pucas odbijaju se od mene i tebe pogadjaju...pa ne umres do kraja..nego onda iskrvaris!!...haaa!!!...

:lol: :lol:


Pa nadam se da takvih nema ovdje. Zato sam i došao u ovaj klan jer sam vidio da Razor vodi strogu politiku protiv čitera, što mi je drago.
Nekad zna isfrustrirati ako te stalno upucavaju, no to je samo igra, i treba biti zabava. Došlo je i meni par puta da krenem krivom stazom ili da odustanem od cijele igre kad sam vidio koliko glupana ima čiteve...

No kad sam malo promislio - skužio sam da je zapravo prava zabava biti dio klana s kojim ćeš najviše igrati. A ne ići igrati protiv nepoznatih (koji su kao što rekoh potencijalni čiteri).

Zato bih volio da se mi kao clan češće sastajemo u nekom "zametnutom" low-ping serveru, jer je šansa da ćeš naići na čitera puno manja. A osim toga, puno je i zabavnije, zar ne?

Kao što reče Procyon, bacam se na mine za team (a to sam jednom i u praksi probao kad mi je ispala granata pod noge, a kraj mene je bio još jedan teammate. Nažalost, nisam ga uspio spasiti tim činom) :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1463 od razor
Replied by razor on topic Nadoknada
Dax...u potpunosti se slazem s tobom. Trebamo otic na neki low ping zabaceni server, igrat i uvjezbavat taktike. Sad mi trenutno sve bruji od ispita pa sam malo short sa vremenom, a i ovo malo vremena sto imam Rudlava dode pa igra od mene tak da nemrem uopce igrat. Al kad stignemo definitivno moramo pocet ucit taktike za odredene mape. Ono...sandstorm, Bridge i slicne.....
A ako bog da, moci cemo uskoro posudivati server od jednog klana (necu u detalje jer jos nije sigurno) pa cemo moc stavit pass i igrat na miru.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1468 od blento
Replied by blento on topic Nadoknada
..ja bih htio neki cheat...di ga nozem gadjas..a on tebi ne moze nista!... : lol: ...i i da ga sa spama pogodis u prve 2 sekunde... :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1472 od dax
Replied by dax on topic Nadoknada

Blento napisao: ..ja bih htio neki cheat...di ga nozem gadjas..a on tebi ne moze nista!... : lol: ...i i da ga sa spama pogodis u prve 2 sekunde... :roll:


Ah da, sad još reci da bi htio i explozivne tratinćice... :mrgreen:

Razor napisao: Al kad stignemo definitivno moramo pocet ucit taktike za odredene mape. Ono...sandstorm, Bridge i slicne.....


Svakako...

Razor napisao: A ako bog da, moci cemo uskoro posudivati server od jednog klana (necu u detalje jer jos nije sigurno) pa cemo moc stavit pass i igrat na miru


Lijepo bi bilo... No i da ne bude - stotine AA servera čame prazni svakog dana...

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.503 sekundi
Pokreće Kunena Forum