Skip to main content

Kako pogledati Pb Screanshots?

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1605 od razor
Kao prvo, ovu opciju nemaju SVI serveri. Vecinom cete ju naci na AASA servrima i inim anty cheat serverima.
Ako vec igrate na takvom serveru i netko vam je sumnjiv njegov screanshot mozete pogledati na sljedeci nacin:

Prvo utvrdite IP servera. Nakon toga u svoj omiljeni browser upisite:
http://ip/ip/pbsvss.htm

Evo primjera: 69.25.18.252/69.25.18.252/pbsvss.htm

Ako je gledanje screanshotova omoguceno, izlistat ce vam se poveca (kako na kojem serveru) lista igraca i njihovih screanshotova. Najnoviji screanshotovi su na kraju!
Podatci koje tamo mozete naci su ime filea(screenshota), ime igraca, GUID igraca i vrijeme kad je screenshot "upucan" :)
To je to. Ako na taj nacin vidite da netko vara posaljite sliku, i cijeli taj red (ime, GUID, vrijeme...) AASA adminima, i ako screenshot pokazuje da je netko varalica.....BAN!

Ja cu uskoro otvoriti Chater forum, gdje cemo moci stavljati takve screenshotove, razno razne logove ili sto god nadete. Samo moramo naci gdje se mogu besplatno uploadat slike jer za sada imamo mali acc na nasem serveru.....al i to cemo sredit.....samo da placa stigne!

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1631 od unn4m3d

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1635 od dax
Replied by dax on topic Kako pogledati Pb Screanshots?

Ako vec igrate na takvom serveru i netko vam je sumnjiv njegov screanshot mozete pogledati na sljedeci nacin:


Ili jednostavnije: TK pa nek gleda on sam screenshotove :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1636 od razor

dax napisao:

Ako vec igrate na takvom serveru i netko vam je sumnjiv njegov screanshot mozete pogledati na sljedeci nacin:


Ili jednostavnije: TK pa nek gleda on sam screenshotove :D


Heheh....ili tak...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1859 od dax
Replied by dax on topic Kako pogledati Pb Screanshots?
OK; sad sam skužio da samo na AASA serverima ima taj PBSVSS... Na OFFICIAL serverima ih nema pa je tamo skoro najviše cheatera...

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1885 od razor
Tocno tako...to sam ja bas danas pokusavao objasnit Bobyju.....al nije bas ni ta tvoja tvrdnja skroz tocna. Imaju to i drugi privatni serveri ukljuceni....tj vecina ih ima. Nema veze dal su AASA ili nesto trece. To sve zavisi od Admina. Kod AASA je jedina stvar sto neki server nemoze biti AASA server a da nema to omoguceno (bar kolko ja znam).

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.455 sekundi
Pokreće Kunena Forum