Skip to main content

Rjesenje zza misa

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1940 od dax
Replied by dax on topic Rjesenje zza misa
Blento - uvijek spreman na akciju 8)

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1941 od razor
Replied by razor on topic Rjesenje zza misa
Pa forumi su ti puni toga. Napisi cheat u searchu od Trackerovog foruma pa ces vidjet. A i dok je search opcija bila omogucena na AA forumu dobio bi na tisuce razno raznih postova o tome.

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1945 od mato
Replied by mato on topic Rjesenje zza misa
too blento nesto pametno od tebe nek ga izbaci a mi cemo uvest diktaturu proletarijata i prezvat cemo se u "comunist trained noobs " :D :D eeee al i ti znas puno o citerima isto,ja bi tebe na goli otok poslo da zid gradis tj poslat cu te cim se dogodi revolucija :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1949 od blento
Replied by blento on topic Rjesenje zza misa

mato napisao: too blento nesto pametno od tebe nek ga izbaci a mi cemo uvest diktaturu proletarijata i prezvat cemo se u "comunist trained noobs " :D :D eeee al i ti znas puno o citerima isto,ja bi tebe na goli otok poslo da zid gradis tj poslat cu te cim se dogodi revolucija :twisted: :twisted: :twisted:



ee vidis to za "comunist"..ja sam da se odma promjeni!.. :lol: ..a posto moj i tvoj glas vrijedi kao Ivanin..ak to podjelis sa dva logaritmiras..stavis ispred zagrade minus..sto onda krizas sa plus i dobijes umnozak na n-tu....krajni rezultat daje da smo u vecini za 70 glasova nad ostatkom tima..znaci..prijedlog je usvojen!....

eee..a kad me bacis na otok (u zasluzenu penziju)..ja cu tamo nastaviti sa svojim prikrivenim klanom " drti blond nimfo horny virđn čiks" ..i uzivati cu sam sa 20 predivnih ljepotica od 18-20 godina u predivnim masazama..palmama prekrivenim plazama....aahhh...mojoj masti tu nema kraja... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1967 od proud#
Replied by proud# on topic Rjesenje zza misa
tako kad je isto na nekom serveru pojacam kontrast onda me kika!

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1981 od blento
Replied by blento on topic Rjesenje zza misa
onda ga pojacaj na monitoru...tako te nece kikat..

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.722 sekundi
Pokreće Kunena Forum