Skip to main content

C18

  • stypssa
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 11 mjeseci ago #21543 od stypssa
C18 was created by stypssa
Evo, nazovite me raznoraznim nazivljem, al moram pitati:

Do nedavno je C18 bio san snova. Imo je dobru optiku uz automatsku paljbu i uz to još 203-cu. Zadnjih tjedan dana SVAKI put dobijem neko smeće koje ima recoil ko RPK i optiku za posra sa nekom crvenom točkicom umjesto normalnog crosshaira! Počeo sam ful inzistirat na RPK jer ono ne znam koristit. Inače, to je ista ona puška koju sam jučer na Dusku dobio pod oznakom R, a ne C18 (kužim da je dusk Inf. mapa, al kaj onda inf. oružje radi na SF mapi, konkretno Hospital, koji sam igro?). U istom meču, u istoj momčadi vidim da ljudi furaju staru varijantu C18, al ja svaki put dobim ovo smeće. What's the deal sa time?

Hvala na odgovoru.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21545 od razor
Replied by razor on topic C18
Ono na dusk-u nije c18. Tamo nemozes dobit c18, nit ga itko drugi ima. Svi imaju isto to smece kao sto imas ti...sa crvenom tockicom koja skace ko blesava. Dusk je jednostavno takva mapa. Ima ih jos...recimo Radio Tower, Weapons Cache itd.
Pravi C18 dobijes na pravim SF mapama kao SF Csar, SF Hospital, i sve ostale mape koje imaju u imenu SF.

Please Prijava to join the conversation.

  • stypssa
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 11 mjeseci ago #21549 od stypssa
Replied by stypssa on topic C18
Možda sam ga malo zakompliciral u objašnjavanju. Na Hospitalu dobijem to sranje sa plešućom točkicom umjesto pravog C18, a vidim da drugi furaju the real deal.

Please Prijava to join the conversation.

  • echo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 11 mjeseci ago #21556 od echo
Replied by echo on topic C18

Stypssa napisao: Možda sam ga malo zakompliciral u objašnjavanju. Na Hospitalu dobijem to sranje sa plešućom točkicom umjesto pravog C18, a vidim da drugi furaju the real deal.


Možda si ga promjenio pod settingsima...puške možeš postavljat prema svojim zahtjevima i davat im određene brojeve...npr imaš set 1, set 2, set 3 itd..pogledaj si pod settings i pokušaj složiti pod broj 1 pušku sa 203 i snajperom pa onda pokušaj neku SF mapu zaigrat... samo pazi da ti ponovo set bude na 1.

Poz!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21565 od razor
Replied by razor on topic C18
Dobro kaze Echo...najvjerojatnije ti je namjesten drugi scope.

To si sredis lagano. Udjes u igru, odes u Main menu, pa Record Brief, pa M4A1 mods

I tu si postavis modove za sve setove. Tako ja naprimjer imam par setova.
Set1: Zoom scope, 203-ca i supressor (prigusivac). Koristim ga na CSAR-u, Hospitalu i tako to.
Set2: Aimpoint (scope koj ima crvenu tockicu, al ona ne skace ko ona blesava na Dusk-u), support umjesto 203-ce i naravno sajlenser. Taj set koristim za npr Sandstorm jer tamo nema 203-ce, a i zoom ne pomaze bas jerbo se zbog magle nevidi daleko. Zasto uopce onda bilokakav zoom? Pa zato kad koristis zoom sa crvenom tockom puska puca jebeno precizno i pun kurac smanjuje recoil.
Set3:zoom scope, support, sajlenser (za hard core kampanje norta na CSARU i jos nekim drugim mapama.)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.420 sekundi
Pokreće Kunena Forum