Skip to main content

jebem im babu...

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21988 od loklar
jebem im babu... was created by loklar
...izbacili su America's Army s top liste

www.bug.hr/master/toplista/

Sad će šupci još napisati kako je, konačno, amerika pala... jer je nema, eto, tko braniti... s obzirom da do sada nije mogla propasti pored toliko vojničina :roll: :roll: :roll:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21989 od firefly
Replied by firefly on topic jebem im babu...

loklar napisao: ...izbacili su America's Army s top liste

www.bug.hr/master/toplista/

Sad će šupci još napisati kako je, konačno, amerika pala... jer je nema, eto, tko braniti... s obzirom da do sada nije mogla propasti pored toliko vojničina :roll: :roll: :roll:


kad su bug bile novine????

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21990 od razor
Replied by razor on topic jebem im babu...
Istina....Bug odavno vode hrpa seljacina koji pisu sto im se govori. Ako se netko hoce dobro izreklamirat, ovi ce napravit neki "test" i dignut odredeni proizvod u nebo.
A da bi odrzali kredibilnost, onda u sljedecem borju, na 2. il 3. strani fontom 4 u nekom kutu napisu da se jelte ispricavaju al da su nesto krivo napisali pa da je ustvari pobjednik "testa" netko drugi.
To sto je u medjuvremenu hrpa balavcadi i naivaca kupila njihov "bes buy" il kako god to oni zovu, nikome n znaci nista.

Kako god, odavno su mi se zgadili, a sa ovim samo dokazuju da sam u pravu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21996 od blento
Replied by blento on topic jebem im babu...
ma ajd Scepan i nisu tako strasni...ima par ljudi tamo koji znju napisati humoretske recenzije...
Meni je Bug dobro dosao kad sam bio u Sibeniku..pa mi je to bila jedina veza s tehnologijom.. ;)

inace...prodaja im raste...samo mi nije jasno pored Interneta i jeftinog Flatrate-a....kome treba jos Bug?....
Zanimljivo je da dosta kasne s recenzijama nekog hardwera i software-a

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21997 od pisko
Replied by pisko on topic jebem im babu...
Gle blento... ja imam adsl vec brijem skoro 3 godine... i jos uvijek sam predplacen na bug... ne zato jer samo tamo trazim nove informacije nego tak.. navika... a i ponekad mi je ljepse citat iz casopisa nego na nekoj od stranica.... ;) a ovo da pisu o nekome kolko je ko platio to je istina... al ne u za sve ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21998 od razor
Replied by razor on topic jebem im babu...
A nebi dao ni lipe za to smece, pa ni zbiog navike. Radje te pare zapalim il bacim kroz prozor.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.482 sekundi
Pokreće Kunena Forum