Skip to main content

koji k 15 honor??

  • mato
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 2 mjeseci ago #2224 od mato
koji k 15 honor?? was created by mato
sad sam igro onu urban ass :D mapu i al mi pokaziva da imam 15 honora i jos 2 tipa su se isto bunila da im je honor smanjen al podem na trecker tamo je u redu al u igri jok 15 honor opet nesto su generalno zasrali ovaj put i slazem sa daxovim postom isto smece mapa je dobra al trza u pm i pilom ne mozes nikog maznut bar ja a ubio sam 3 al granatom i to nasljepo bacenom jebo ti to da rezimiram :CHUNA

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 2 mjeseci ago #2225 od mrgud
Replied by mrgud on topic koji k 15 honor??

mato napisao: sad sam igro onu urban ass :D mapu i al mi pokaziva da imam 15 honora i jos 2 tipa su se isto bunila da im je honor smanjen al podem na trecker tamo je u redu al u igri jok 15 honor opet nesto su generalno zasrali ovaj put i slazem sa daxovim postom isto smece mapa je dobra al trza u pm i pilom ne mozes nikog maznut bar ja a ubio sam 3 al granatom i to nasljepo bacenom jebo ti to da rezimiram :CHUNA



...igro i ja i tu se dvojca žalila na 15 honora...a za prvi put imo sam nekih 10-tak fragova i 15-tak KIA...i ovo sa cekanjem na pocetku ceko sam jebote 4 minute na autorizaciju....

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 2 mjeseci ago #2227 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic koji k 15 honor??
kolko ti kaze honor na login.americasarmy.com ??

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 2 mjeseci ago #2230 od dax
Replied by dax on topic koji k 15 honor??
Na trackeru mi je honor 15, ali na AA je honor 27... U igri je isto svima pisalo honor=15. Nešto se govori da će AA resetirati sve honore, no ne znam je li to to ili je ovo neka greška.

Primjetio sam da je svima koji su bili "online" honor spušten na 15. Onima koji nisu - honor nije spušten. 8O

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 2 mjeseci ago #2232 od razor
Replied by razor on topic koji k 15 honor??
Ajde da vam olaksam svima zivote.
Reset Honora SE NECE DOGODITI. Tako bar kazu dev-ovi.
Naime, od kad je izaso upate postoji problem sa settingsima na serverima. Zbog tih problema vecina servera pokazuje da su svi 15-ti honnor. I to je to. Vi normalno dobivate bodove i kad se jednom svi serveri namjeste kako treba sve ce biti koda problema nikad nije ni bilo.
Evo ja sam danas igro na 10-tak servera i samo je 1 imao problema sa prikazivanjem honora.
I da....netrebate panicariti ako vam odjednom tracker pokazuje da imate 15 honora. Kao sto znate (ili mozda neznate) tracker NEZNA koj ste vi honor nego taj podatak kupi sa servera na kojem ste vi zadnji igrali. E pa ako ste igrali na serveru koj kaze da imate 15 honora onda ce i tracker rec da imate 15 honora. No cim odete na neki server koj je ispravio problem i odigrate nekoliko rundi, tracker ce vratiti prave vrijednosti.
Znaci....bez panike...sve ce se rijesiti :)


Valjda....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.386 sekundi
Pokreće Kunena Forum