Skip to main content

WCG 2007

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23949 od rudlava
Replied by rudlava on topic WCG 2007

stagger_lee napisao:

Pisko napisao: Pa nema veze kaj je boom... glavno da se puca :D znaci vidimo se.... ;)
looookkiiii dal dolazisss??? :D


ima veze, jer takve stvari se ne objavljuju 2 tjedna prije turnira, treba ipak malo ranije najaviti da si ljudi mogu organizirati, vjerujem da ih dosta nece moci doci jer su vec isplanirali da tu subotu idu negdje


bas to!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23950 od pisko
Replied by pisko on topic WCG 2007
Zato ja ponavljam, ne planirati tako daleko nista... najvise dan ranije :P

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23952 od mrgud
Replied by mrgud on topic WCG 2007
kolko sam cuo jucer od gnjide prijeti se ekipa sa svih strana da ce doc ... a nisu mogli ranije objavit zato jer nisu ni znali dal ce bit AA na turniru ... jer na tom wcgu il kak se vec zove AA nije standardni ...

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23953 od pisko
Replied by pisko on topic WCG 2007

PsYcHo napisao: kolko sam cuo jucer od gnjide prijeti se ekipa sa svih strana da ce doc ... a nisu mogli ranije objavit zato jer nisu ni znali dal ce bit AA na turniru ... jer na tom wcgu il kak se vec zove AA nije standardni ...


Da, al nece moc sa svih strana.. jer, samo 16 klanova se moze prijavit... a ono eto i site za prijave.. pa krenite ;)

aa-wcg.gathering-team.hr/

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23954 od rudlava
Replied by rudlava on topic WCG 2007
nije se znalo hehehe....znalo se znalo...kad se pocelo dogovarat moglo se bar natuknut...da se zna otprilike....

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #23955 od rudlava
Replied by rudlava on topic WCG 2007
i da sta je sa onima sta su van ZG i u roku 15 dana moraju skupit novce za put.....ili trazit slobodan vikend..sta je sa njima...niima su ove prijave bas na vrijeme stigle...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.401 sekundi
Pokreće Kunena Forum