Skip to main content

Ban

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24640 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban
Po zadnjem primjeru u americi gdje su studenta elektro-socherom 8O peglali samo zato jer je neugodnije postavio pitanje bivsem senatoru ako se ne varam.. ono blago raceno k-a-t-a-s-t-r-o-f-a! ZIVJELA HRVATSKA :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24641 od strujae
Replied by strujae on topic Ban

ma rvacka je zakon prijatelju,ima sranja al kad sve skontas dobro je.i nema lavova tigrova kobri i tih sranja hahah

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24646 od razor
Replied by razor on topic Ban

GhostRider napisao: Po zadnjem primjeru u americi gdje su studenta elektro-socherom 8O peglali samo zato jer je neugodnije postavio pitanje bivsem senatoru ako se ne varam.. ono blago raceno k-a-t-a-s-t-r-o-f-a! ZIVJELA HRVATSKA :D


Vidjet ces sta ce se desiti sluzavom zbog ovog bahacenja vrhovnom sudu....Amerika je goli kurac prema rudlavoj....

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24654 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban

Razor napisao:

GhostRider napisao: Po zadnjem primjeru u americi gdje su studenta elektro-socherom 8O peglali samo zato jer je neugodnije postavio pitanje bivsem senatoru ako se ne varam.. ono blago raceno k-a-t-a-s-t-r-o-f-a! ZIVJELA HRVATSKA :D


Vidjet ces sta ce se desiti sluzavom zbog ovog bahacenja vrhovnom sudu....Amerika je goli kurac prema rudlavoj....

hmmm... sad ce mi samo masta proradit :mrgreen:
Ovi u americi kaznu prevode u djelo elektro-shockerima a sad me bas zanima sta Rudy rabi... nadam se da samo nije nesto vezano uz sado-mazo :D jer nemogu trenutno zamislit nista gore od elektro-shockera :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24655 od razor
Replied by razor on topic Ban
Ocito nisi cuo Rudlavu kako pjeva....
Jedan takav tretman preko TS-a i Sluzavy ce morat na rehabilitaciju...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 6 mjeseci ago #24656 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban
Varas se mislim da sam cak nesto i snimio kad nam je rudy pjevala na TS.u... sve je to spremljeno za stare dane :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.483 sekundi
Pokreće Kunena Forum