Skip to main content

Nekad bilo sad se samo spominjalo

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38364 od dunavu
AA 2.8.5 :thumright:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38365 od halle
tetris :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38366 od razor
Par dana se na serveur vrti S&D CoD4....nas par zeljno iscekuje Bad Company 2...neki i dalje pucaju po starom AA...i tako...svasta nesto pomalo. Zadnji dodatak drogi je Nemexia :shaking2:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38370 od Rexi

dunavu napisao: AA 2.8.5 :thumright:

ako me sjecanje dobro sluzi, tad sam jos i ja igrao..
uglavnom, ove nove verzije +cod/codclon mi nikako ne sjeda... probao u par navrata ali ne ide.
nekako mi se cini da ce aa morati napraviti "ono nesto" da se slava vrati, inace ce ga poklopiti.. al.. nema tu igrivosti ko prije. mozda je stvar u meni, mozda sam vec ostario toliko da mi to nije napeto al cinjenica je da mi fali jednostavne tabacine ala ut 1, cs 1, pa i quake iako je on s ut-om malo aktivniji :D, naravno i aa.

danasnje pucacine imaju nesto sto mi nikako ne lezi. neznam jel grafika, engine ili nesto drugo, al nekako iako su realne i graficki dotjerane.. nesto mi ne lezi :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38371 od razor
To sto ti ne lezi se zove "nedostatak refleksa" :lol: :lol: :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #38372 od Rexi

razor napisao: To sto ti ne lezi se zove "nedostatak refleksa" :lol: :lol: :lol: :lol:

ma nije to... nikad nisam ja bio bas neki u refleksima sto se tog tice ;P
tu i tamo bi nekog zakvacio zalutalim metkom :shaking2: , al to me nikad nije zamaralo jer u starom aa-u sam jednostavno - uzivao igrati. ista stvar je i sa cs-om, iako je source djelomicno prenio feeling, jos uvjek je igranija, po meni cs 1

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.333 sekundi
Pokreće Kunena Forum