Skip to main content

armyops.ini

  • {=l.p=}_timer28
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago #3015 od {=l.p=}_timer28
Replied by {=l.p=}_timer28 on topic armyops.ini
Možda stranica nije up 2 date ali je ljepo opisano..barem neke osnovne postavke... ako imaš koju noviju stranicu..daj gore..jer bi i meni dobro došla koja stotinka preciznosti :lol: :lol: PS: imaš 7 stranica o igri i postavkama u igri ...link je za 6. stranicu...

Mato. Hvala na nominaciji za odlikovanje :lol: :lol: nema frke..uvjek volim pomagati dobroj ekipi

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3018 od dax
Replied by dax on topic armyops.ini
Znaš koliko sam stranica prosurfao da bi pronašao postavke... Od forum.americasarmy.com, preko AASA foruma, do nekih sasvim trećih stranica, omegadrivers.net itd. :lol:

Ovo gore je praktički jedino vrijedno spomena... Faktički "netspeed" je jedina varijabla koja ne nešto utječe ... Ostale jako malo pomažu...

No zanimljivo je da:
- ja imam Athlon na 1400MHz (realno, nominalno je 1600+), 256MB RAM i GF MX440/64, a
- Mato ima Celeron 2400MHz, 768MB RAM!, GF 6600/128!, i opet ima manje ili jednako fps od mene na istoj rezoluciji. 8O

Doduše - on bolje igra pa mu ne treba tweaking k'o meni :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3019 od dax
Replied by dax on topic armyops.ini
E Mato, obećao sam ti poslati svoj ArmyOps.ini pa ti ga evo ovdje:
www.c-t-n.org/mato/ArmyOps.ini
--
BTW, evo ti i moj User.ini (i tamo sam nešto tweakao ali se ne sjećam što):
www.c-t-n.org/mato/User.ini
Ostali, nemojte gledati user.ini jer tamo nema mog passworda (maknuo sam ga)! :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago #3021 od dean
Replied by dean on topic armyops.ini
JA IMAM ATHLON XP 2500 1GIGA DDR 400MhZ I NVIDIA FX 5900XT 128MB RAM,VRTE MI FPS OD 35-60 1280-1024,A 40-75 1024-768,POSTAVKE NA VERY HIGH.A U FIRMI MI JE ATHLON XP 1600,512DDR 333MhZ I NVIDIA Ti4200 128MB I SVE TO JE SLABIJE ZA 15%,JEDINO KAD DIGNEM ZOOM NA SNAJPU ONDA MI FPS PADNU NA 15.

Please Prijava to join the conversation.

  • diabolico
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago - 19 godina 1 mjesec ago #3028 od diabolico
Replied by diabolico on topic armyops.ini
Probajte ovaj dolje link. Tamo sam stavio program za "nabrijavanje" nVidinih kartica. Naravno što je jača kartica to će se više dati nabrijati. Ja sam uspio FX5950 nabrijati na 550 MHz 2D i 1001 MHz 3D grafiku. 8)

Rezultat je da to uz 2 Gb rama je dovelo FPS-ove na pipeline-u u nekim trenucima na preko 120-130 a prosječno su se kretali oko 80-90 FPS-ova. 8)

Evo link LINK

A skinuo sam to upravo sada (znaći najnovija verzija) sa www.guru3D.com

EDIT: Eh da, zaboravio sam napomenuti - očekujte zagrijavanje oko grafičke na dosta veliku temperaturu. Preporuka - za duže igranje ili otvorite bočnu stranu a ako to nije dosta onda poslužite se i malin kućnim ventilatorom, jer ćete imati pored sebe mali radijator.... :lol: :lol: :lol: Za kraj uvijek vam ostaje kupnja dodatnih ventilatora ili još bolje kučište od npr. Thermaltake-a
Last edit: 19 godina 1 mjesec ago by diabolico.

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago #3029 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic armyops.ini
Jel sigurno?

I ima nekakav guid za to raditi?

Jer ja sam tutum u tome :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.921 sekundi
Pokreće Kunena Forum