Skip to main content

Pozdrav svima

  • musper
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 11 mjeseci ago #35315 od musper
Pozdrav svima was created by musper
Neki me se sjećaju neki ne. Samo znam da ima puno ljudi koje nisam nikad vidio.
Nakon dugo vremena se vratio Američkoj.
I dalje sam loš, no ovak loš nisam nikad bio.
Imam super komp, super ADSL vezu, no prečesto mi se događa da vidim opfora tek kad me ubije. Tj. on me ubije pa se pojavi, tak da ja ne stignem ni reagirat.
Čiter znam da nije (znam ih od prije) FPS imam u prosjeku 75, ping mi je 60, jedino što mogu pretpostavit je dal ima kakve veze postavljena konekcija u optionsima. Naime, meni stoji ADSL/CAble al očito nekaj ne štima.

Imate kakvih ideja di je problem? :cry:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35318 od razor
Replied by razor on topic Pozdrav svima
Hm, davno je to bilo...
Znam da je bila neka fora sa nekim net speed-om il tak nesto. i...neznam...znat ce to bolje Sluzavy kad dodje online objasnit.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35326 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Pozdrav svima
ma nije net speed i nemoj prevec prckati po tom jer neki serveri daju permanent ban ako je mjenjano.
Problem je sto si loš :P
Pregledaj procese u podlozi što ti guta proc i memoriju.
Zavisi na kojim serverima igras nije svejedno ako ti je ping 60 koliki je packet lost i ostalo.
Ali da ti budem iskren nikad me to nije zabrinjavalo, jer neki ljudi su predobri (Jopke), neki pametni (Razor), neki su pizde (Pisko), a neki jednostavno uzivaju i kada ih bot ubije (Sluzavy) tako da ja volim onu olimpijsku ''Važno je sudjelovati..''

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35335 od blento
Replied by blento on topic Pozdrav svima

musper napisao: :cry:



spor odaziv LCD-a ?

ja sam to uocio nakon kupnje 2ms LCD-a ....i jebat ga....vidi se razlika u takvim igrama......bolji je CRT...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35336 od crazy_chrisss
Replied by crazy_chrisss on topic Pozdrav svima

Blento napisao:

musper napisao: :cry:



spor odaziv LCD-a ?

ja sam to uocio nakon kupnje 2ms LCD-a ....i jebat ga....vidi se razlika u takvim igrama......bolji je CRT...


jes...moguce ... ""profi"" igraci quake-a i unreal-a ...cesto kupuju monitore od 25 kg ...jer im na LCDu kazu igra "prodje" da ju nit ne vide...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35346 od jopke
Replied by jopke on topic Pozdrav svima

Blento napisao: bolji je CRT...


POTPISUJEM!

ali to nije tvoj problem. Tvoj problem je što igraš igru koja je poluproizvod i zbagirana. Vjerojatno u to vrijeme proračunava i iscrtava neku točkicu na radaru a zaboravi ispisati teksturu protivničkog igrača:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.361 sekundi
Pokreće Kunena Forum