Skip to main content

Prijava "VARALICA" ..

Više
19 godina 5 mjeseci ago #710 od razor
Replied by razor on topic Prijava "VARALICA" ..
Nemoj me klat? MAznuli akaunt? PA jeste prijavili to AA adminima? Cuo sam dosta slucajeva gdje su admini vratili akaunte...vrijedi probat

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #711 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic Prijava "VARALICA" ..

Razor napisao: Nemoj me klat? MAznuli akaunt? PA jeste prijavili to AA adminima? Cuo sam dosta slucajeva gdje su admini vratili akaunte...vrijedi probat

kurca
pederi u supportu vec duze vrijeme ne odgovaraju, a ovi luzeri na mIRC-u pojma nemaju kome se obratiti, osim jebenome supportu koji su pederi
et0.. :D
jos nista od mojeg acounta (al napredujem vec)

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #821 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic Prijava "VARALICA" ..
Ok znam da malo...puno kasnim al.... Štel sam sam reć da se netreba bojat hakera, ako imas dobru šifru tima "m@t3rt!j3b3m" onda se nemaš kaj brinut... Najgore kaj ti može napravit je sjebat tracker acc... Al i to možeš riješit ako stalno Tj. često mjenjaš nick.... PEACE AND FUK THA HACKERSSSSSSS :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #824 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic Prijava "VARALICA" ..

J0n3S_Cro napisao: Ok znam da malo...puno kasnim al.... Štel sam sam reć da se netreba bojat hakera, ako imas dobru šifru tima "m@t3rt!j3b3m" onda se nemaš kaj brinut... Najgore kaj ti može napravit je sjebat tracker acc... Al i to možeš riješit ako stalno Tj. često mjenjaš nick.... PEACE AND FUK THA HACKERSSSSSSS :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

gle ti ovo

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #827 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic Prijava "VARALICA" ..
A kaj mi želiš pokazat svoj veliki ping ???? 480 stari moj... :lol: :lol: :lol:
Ili to kak je ovaj crveni (komunjara) jednom pao sa zgrade pa ima jedan KIA... LMAO :lol: :lol: :lol:
Ja sam reko da čiteri TEBI nemogu puno napravit s acc, mogu oni tebe ubit 99999 puta al onda ti u consolu napises "disconnect" ili ak si baš jako raspižđen "exit"

LOL

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #829 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic Prijava "VARALICA" ..
jebes ping
al gle hackera :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.456 sekundi
Pokreće Kunena Forum