Skip to main content

Pazi ti sad ovo...

Više
19 godina 5 mjeseci ago #532 od razor
Pazi ti sad ovo... was created by razor
Ovo je najjadnija stvar koju sam vidio u zivotu.
Danas dodem na Bridge {BOLD} server gdje su bili Rudi, Perun, Blento i Jones.....
I dohvatim se ja 203-ce, tek tolko da isprobam to spamanje. Naime danas na programiranju, dok su jadnici ucili kako se rade dos programi koji zbrajaju dva broja i slicne seme, ja sam si dao truda i malo prozujo po foruumima da nadem taktiku za to spamanje. E....i tako ja isprobavam 203-cu i za cudo bozje rulj apocela padat ko luda! E...i da sve to nebi zavrsilo ovako ljepo (ja sa puno kilova) pobrinuo se admin.....Covjek zgasio server! PAS MU MATER! i tako ja osto kratak za 6 kilova (1 runda)....

E da...sigurno ste sad rekli: Molim?? 6 kilova u jednoj rundi? OCU I JA TO!!
E pa dragi (i draga) moji.....stavit cu ja to na ovaj forum...prije ili kasnije...kad ce mi se dat i kad cu imat vremena

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #538 od blento
Replied by blento on topic Pazi ti sad ovo...
...eermm...mozes malo objasnit "spamanje"... ;) )
zvuci mi kao neko varanje...iako ta rijec ne znaci to...hmm :oops:

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #560 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic Pazi ti sad ovo...
HAHAHA
spammanje otprilike na bridgu znaci da ispucavas 203 u zrak kao blind 203, i onda pod tim kutem i pod tim pogledom dok pucas u zrak, mozes pogoditi kamo hoces na mapi (osim u tower)
za sve postoje mnogo videa o tome i puuuuuuno screenshoteva

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #572 od razor
Replied by razor on topic Pazi ti sad ovo...
PA unnamed je to opiso prilicno mutno....
Naime neradi se tu o nikakvom varanju.
Sve sto napravis je da ispucas 203 dovoljno visoko da preleti most i da padne negdje kod njihovog towera. Mozes ustvari rako pogodit bilokoj dio mape...samo treba znat i puuuno vjezbat.
To ti je ono kad igras bridge i na samom pocetku pocu padat 203-ce oko tvog towera....to se zove spam (zato jer onaj koj gadja nevidi neprijatelja nego puca na slijepo).....a aj to nebi zvao spam nego pecanje!
Lol! I sto je najbolje stvar funkcionira kad si na serveru sa puno neiskusne rulje!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.478 sekundi
Pokreće Kunena Forum