Skip to main content

Bok ekipa, im back!

  • Anonymous
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #5478 od Anonymous
Bok ekipa, im back! was created by Anonymous
Evo mene malenog Vite opet k Vama :D Prvo da Vas pozdravim a onda kažem; vojska gotova, posao pronađen pa je realno za očekivat za neko vrijeme (mjesec, dva) bržu vezu i to najvjerojatnije ISDN :( jer ADSL će još izgleda pričekat godinu, tri :P Zatim to znaći da nema mećeva za mene dok digitalna veza ne pokuca na vrata, al opet moram ostat u "kondi" pa tu i tamo odem u Zg igraonu pa tamo derem AA preko DSL-a. A ponekad i doma zaigram kasno u noć il rano u jutro kad moji spiju i ne bdiju. Vidim da je sezona lova počela, da je dosta toga krenulo na bolje, zadnja dva meća dobro odigrana i mogu reć da Razor razara 8) i da je dobar Leader. Što se mene tiće djeco draga, Leadershipa za mene nema, neću se s tim zamarat, a za mećeve ću bit najvjerojatnije sniperista kad ga zatrebate. Što se tiće snipanja održavam kondu tak da se nadam da ću moć doprinjet klanu svojim borbenim djelovanjem. Bla bla bla pričao bi ja još, al neda mi se više tipkat, gladan sam idem nešt jest :) Btw. danas možda budem na noćnoj u Zoni (igraona u Zg) pa ću Vam se pridružit ak budete negdje igrali. To je to za sad , do tipkanja, mir s Vama n00beki moji!

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #5479 od ivan
Replied by ivan on topic Bok ekipa, im back!
đe si buraz :D kak je u vojsvi??

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #5484 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Bok ekipa, im back!

Vito napisao: Prvo da Vas pozdravim a onda kažem; vojska gotova, posao pronađen ...

Ej Ivane Ivane, evo me tu sam doma, sjedim pred kompjutorom :roll: A gdje si mi ti :?:

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #5487 od ivan
Replied by ivan on topic Bok ekipa, im back!
ja sam tu yo :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #5491 od dax
Replied by dax on topic Bok ekipa, im back!
E dobrodošao nazad Vito! 8)

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #5495 od dean
Replied by dean on topic Bok ekipa, im back!
POZDRAV VITO!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.113 sekundi
Pokreće Kunena Forum