Skip to main content

Jebem im babu im Kanadsku ...

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8568 od blento
oso ja malo sad igrat WC....prvo uletim na neki server gdje su chiteri i poginem 3 puta ko muva bez glave na pocetku..te ajd prebacim se u na drugi server AASA | [CHG] Canadian Honour Guards - Official ...i tamo pocnem razvaljivati cijeli klan koji je bio u defensu...osim jednog...
No tocno se vidjelo da tipovi ghostaju..i sto posve razumijem (hmm kao da mi to nikad ne radimo) ...
Problem je bio kad su poceli traziti od svih ostalih da idu u ASS...te se neki poceli jadikovati da moramo igrati protiv cijelog klana..i ja iz zajebancije reknem (sa smile-icem na kraju) da iako su cijeli klan i jos ghostaju (imaju honour oko 50 i vise)...da bash i ne predstavljaju neku opasnost......da bi mi neki njihov klanovac izjavio "..aa kazes da ghostamo???.."...i izbaci me van!...

em nemaju smisla za humor..em su seronje na kvadrat...
bar bi njih mogli razvaliti na WC........

uglavnom..ak vidim i jednog iz toga klana na nasem serveru..automackii cu ga TK-lat ...pa nek mi onda jebe babu....pizda im se ogadila... :lol: :lol: ...e da...a nakon toga cu ka kickat... 8) 8)

Please Prijava to join the conversation.

  • ludi_gnjida
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8571 od ludi_gnjida
Replied by ludi_gnjida on topic Jebem im babu im Kanadsku ...
Tak sam i ja jučer igral Urban na Tigr serveru....inače server je jeben(laga nema uopće a stane 20 ljudi),i slučajno mi krenulo. Imo sam sešne po 30 ubojstava...i neki moron mi viče čiter ,čiter...i ja mu napišem da je moron....a admin mi kaže "watch yor languague",i kika me 8O :?: Znači..nisam izbačen zbog varanja,nego zbog lošeg jezika?? :) Hehe...mislim da je lik samo čekal neki razlog da me izbaci.....al opet nemreš krivit čovjeka...pa mi smo kikali i zbog manjih razloga,kaj ne??? :D :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8574 od blento

LuDi_Gnjida napisao: .pa mi smo kikali i zbog manjih razloga,kaj ne??? :D :P



hmm...ja nisam nikog kickao zbog takvih razloga...pogotovo ne jer bi nam rekli da ghostamo....a vala sto jest jest..ko je jos na TS a ne ghosta...govori svojima gdje je e?....nije me to toliko izivciralo jer moj smisao je bio..da iako su cijeli klan sa visokim honourom, na TS-su i da ghostaju ne mogu nama noobekima nista...naravno kroz smilec...i bio sam kickan!..
prije mene su jos kickali nekog tipa..koji je isto imao odlican FR...jos bolji nego moj...nisam skuzio razlog..jer sam se bash napucavao sa jednim...
U slucaju da stvarno kickamo sve bolje igrace..nitko nam nece dolazit na server...pa nije bash pametno...

No zanimljivo da tamo na njihovom serveru nije bilo onih tipova koji bi mi rcimo prosli kroz vrata sa bombom..i pobjegli..a ja ispalio hrpu metaka na njega i njemu nista......il np..da tip proleti kroz vrata..ja mu na 90 stupnjeva..on se okrene u trku i HS-me..prije nego ja uspio stisniti FIRE...
Zato imam osjecaj da PB bash i ne radi svoj posao vise...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.429 sekundi
Pokreće Kunena Forum