Skip to main content

SRETAN BOZIC I SRETNA NOVA 2005. GODINA!!

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1174 od blento
....etooo i ja sutra gibam doma...paaa onda...
SRETAN BOZIC i NOFA FAM GODINA....teeeeee nek vam se svima ostvari ono o cemu se nadate i sanjate u slijedecoj godini.....za Rudi zelim da dobije NAJBOLJI POSAO!...a vama ostalima da upucavate Rudi sto vise mozete...naravno na AA igrici.. :)

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1175 od proud#
Replied by proud# on topic SRETAN BOZIC I SRETNA NOVA 2005. GODINA!!
ED LJUDI SRETNA VAM nova 2005 godina a i ja vom nista vise ne mogu rec jer ste mi ukrali sve rijeci iz usta!ej rudi preso sam te u honoru takoda je tebi moram pozelist puno HONORA!svima puno HONORA!!SRETNO!!BYE :wink: :wink: :wink: :wink:

Please Prijava to join the conversation.

  • general
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1180 od general
Replied by general on topic SRETAN BOZIC I SRETNA NOVA 2005. GODINA!!
Evo i mene malo ljudi, imam dopust za Božić 3 dana slobodno jupiiiiiiiii. Inače sve što rekla Rudi vrijedi i ovdje, stay cool. Vidim ja neke promjene se dogodile u klanu, sam tak nastavite glavno je družit se, dobro da je Razor ukinuo rankove, tek sad vidim da je to samo stvaralo nesporazume u klanu. Ajd čitamo se ljudi, a možda i vidimo na nekoj kafi :wink: Bye

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1181 od razor
Ej Vito! Inace dobio sam onu tvoju poruku kad si oso u armiju al znas mene...nikad para da vratim. Ak mi se posreci za bozic cu dobit nesto sice pa kupim bon! Sve u svemu cujemo se.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.009 sekundi
Pokreće Kunena Forum