Skip to main content

LINKS

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42673 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic LINKS
pogledao do sredine... lik glumi one man army, ostali malo puckaraju preko zaklona :rabbit: vrhunska americka m-4, zaglavila kolko sam ja vidio bar 2x...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42675 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic LINKS
meni ovo vise lici na shaljivi kucni video, neprijatelj osim onog prvog rafala nije vise nista radio. A ovog s kamerom bi gvozdika pogodio odprve da se tako sheta po mostu. Osim toga kad je prava tarapana spremnici se bacaju, a ne spremaju se u prsluk. Ima jos par gluposti, ali to je za ocekiati kod ovih likova.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42677 od ne0
Replied by ne0 on topic LINKS
Bilo im dosadno pa se malo napucavali po izmišljenom neprijatelju :salut: a malo i za video.

Pogledajte ovaj AirStrike - KA, b000000m :mrgreen: molim gledati do kraja.

[youtube:3bur51be]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/5Iz5MwPsfyo?fs=1&h...&color2=0xcd311b "> www.youtube.com/v/5Iz5MwPsfyo?fs=1&h...&color2=0xcd311b " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3bur51be]

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42678 od razor
Replied by razor on topic LINKS
To su A10-tke brijem...miniganovi sa mlaznim motorima!

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42679 od ne0
Replied by ne0 on topic LINKS

razor napisao: To su A10-tke brijem...miniganovi sa mlaznim motorima!


Jebenica, oni u nekim situacijama ko da igraju igricu :mrgreen: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 4 mjeseci ago #42686 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic LINKS
Neloša grafika :)
[youtube:t6itaf5a]<object width="640" height="385"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/CyCyzB0CedM?fs=1&hl=en_US "> www.youtube.com/v/CyCyzB0CedM?fs=1&hl=en_US " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">[/youtube:t6itaf5a]

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.652 sekundi
Pokreće Kunena Forum