Skip to main content

Ole....

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1442 od razor
Replied by razor on topic Ole....
Ma netreba Atrille. To se placa jednom godisnje, i osjeco bi se fuil nesposobno da nemrem skupit 170kn na godinu :)
Ako ce za ista trebat pomoc to ce biti onda oko servera za igranje.
Oni su puno skuplji i kad doe vrijeme za to onda cemo poragovarati o tome. Mislim da nas je jos premalo za taku investiciju. Ima vremena....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1443 od dax
Replied by dax on topic Ole....

Razor napisao: Ma netreba Atrille. To se placa jednom godisnje, i osjeco bi se fuil nesposobno da nemrem skupit 170kn na godinu :)
Ako ce za ista trebat pomoc to ce biti onda oko servera za igranje.
Oni su puno skuplji i kad doe vrijeme za to onda cemo poragovarati o tome. Mislim da nas je jos premalo za taku investiciju. Ima vremena....


Ne 170! Bježi od toga. Cijene domene se kreću od 7-10$ dolara vani, odnosno oko 90 kuna kod nas. Kakvih 170 kuna... Trust me - to mi je bio posao 2,5 godine pa znam (otud i hosting :D )

Kao što rekoh:
www.regica.net (može bez kred. kartice) ili eventualno www.name.com (7$ godišnje ali treba kred. kartica).

Što se tiče servera, slažem se. Treba nas biti malo više da bi još o tome razmišljali. Do tada - tracker, pa kud svi turci tud i mali mujo :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1448 od razor
Replied by razor on topic Ole....
90? Ma jos bolje...ja puknuo 170 onako napamet....
Htio bi na dam bude domena: www.ctn.hr
Kul zvuci, hrvatska je (kupujmo hrvatsko :D ), kratka, lako pamtljiva nama hrvatima (ko jebe blesave amere) iiiiiii...hm...nemam pojma :)
Jednostavno mi se svida......ili sam tvrdoglav.....a mozd ai oboje....a i pricam sam sa sobom....da nisam lud? "Ma nisi".....oho...glasovi....odo ja dalje spavat....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1449 od dax
Replied by dax on topic Ole....
Kao što rekoh, ne može .hr domena jer njih mogu dobiti samo pravne osobe. Jesi vidio koji clan site na .hr domeni? E upravo zato :)

Stoga u obzir dolaze samo com/net/org te biz/info. Pošto su com/net/org najpoznatije, preporučam da bude u okviru jedne od tih extenzija. Moj prijedlog znaš :wink:

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1453 od razor
Replied by razor on topic Ole....
Dax...jesi ti siguran?!?!? Kolko sam ja skuzio sve to...pravne osobe ilitiga firme mogu dobit domene BESPLATNO www.imefirme.hr a ostali moraju dat $$$. Vidio sam to negdje na karnetu....a znam da SVATKO ima pravo na .hr domenu (besplatno) u obliku: www.imeprezime.hr
Za ovo drugo sam 100% siguran jer sam cito prije par dana....za ono prvo sam siguran 99.99%.....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1473 od dax
Replied by dax on topic Ole....

Razor napisao: Dax...jesi ti siguran?!?!? Kolko sam ja skuzio sve to...pravne osobe ilitiga firme mogu dobit domene BESPLATNO www.imefirme.hr a ostali moraju dat $$$. Vidio sam to negdje na karnetu....a znam da SVATKO ima pravo na .hr domenu (besplatno) u obliku: www.imeprezime.hr
Za ovo drugo sam 100% siguran jer sam cito prije par dana....za ono prvo sam siguran 99.99%.....


Ne, ostali ne mogu dobiti .hr domenu. Mogu dobiti recimo .com.hr domenu (za 180kn/g.) što nije isto... Što se tiče ime/prezime. , možeš dobiti imeprezime.iz.hr, ne imeprezime.hr ... Znam taj pravilnik napamet :wink:
Uostalom, nazovi DNS službu ( www.dns.hr ) i pitaj ih. Vrlo ljubazno daju odgovore na sva pitanja u vezi .hr domena.

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.863 sekundi
Pokreće Kunena Forum