Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 9 mjeseci ago - 15 godina 3 mjeseci ago #27929 od ne0
Last edit: 15 godina 3 mjeseci ago by ne0.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 9 mjeseci ago #27935 od rudlava
tko zna di mogu kupit crveni tomos do 500 kn :)

nije sala, ozbiljno pitam :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

  • echo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 9 mjeseci ago #27938 od echo
Replied by echo on topic motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"
Oglasnik, hrelić, penzioneri......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 9 mjeseci ago #27945 od pisko

GhostRider napisao:

Pisko napisao:

GhostRider napisao:

Pisko napisao: hmm, malo preveliko izgledas na tom motoru :D daj kupi veci :P

picasaweb.google.hr/MileCarZG/Ma ... 7374525090

hehe, al ipak svaka cast, to je brija do jajec! :)

da vis,, hmm, dobro bi mi stajao zx10r al samo stajao ono za do lokalne birtije jer to cudo ima 200ks! Kad ju kaparis odmah odes na lokalno groblje i kaparis grobnicu,,, dizes odmah 2 kredita!!


Da znam, opasan je to motor.. al ono, razmisljal sam jednog dana kupit 600ccm-a al sve do neki dan kad je frend doso sa yamahom r6 do mene i ajmo se mi do Kalnika odfurat na cugu.. :D usro sam se ziv majke mi.. 200 smo se vozili na dve dost duge ravnice a okolo polja i nikad ne znas kad ce neki pijani traktorist izletit.. ma ne samo to.. alo 200 omg, osi stupici bijeli sa strane su bili spojeni a ne u razmaku od 50 ili 100 metara :D

mislim da cu si ipak kupit bajk za nekih 3000kn, makar mi je i dalje san zx6-r _:)

znas ono PH motosporta kad je trka u krizevcima?? e tam ti klasa 600 dere klasu 1000, drugim rijecima postizu bolja vremena! Razlika je u snazi samo ovisi gdje i kada i naravno o vozacu... ninja zx6r 2007-2008 ima 125KS.a sa ram airom koji se pali preko 120km/h postize max snagu 131KS.a po mom testu u svakoj brzini do blokade ide sljedece gledano po km/satu na motoru.. 1brzina) cca 137km/h 2)172km/h 3)204km/h 4)237km/h 5-6)do Boga.. preko 250 ide ko iz sale a poslije vec nabire brzinu sve teze i teze.. a najvise sam ga vozio na obilaznici oko vrbovca i to s malim ruksakom na ledjima sam ga uspio nagurat na 276km/h po satu! Inace stvarna brzina uvijek odstupa u nekim postocima zato napominjem da je to brzina koja je pisala na km/h satu na motoru.

p.s. vozit se po selima 200km/h i nije bas neka fora!!?? zar ne? i jos sa suvozacem na straznjem szicu. Za tvoju sigurnost ti savjetujem da se vise ne vozis s tim frendom ne samo na motoru nego ni u autu!

e da opet mi se zapiknuo cavel u zadnju gumu pa poludit cu jebem mu sve di ih samo kupim?? nova guma je.... poludit cu!


da znam da nije neka fora, nisam ja vozil :) da sam ja vozil vozil bi se 50 :D jebiga, nisam mu ja mogo rec e nemoj, ili ga lupit po ledjima, jos bi opali s motora :D

nisam se vec 2 tjedna s njim vozil.. niti bas ne mislim uskoro :D jedino kad ti dodjes u kz, pa cu tebe ukebat da me provozas :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 9 mjeseci ago #27946 od razor
Kaj nisi vidio kak si je razbio motor...non stop pada...si siguran da bi se i s njim vozio?

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 9 mjeseci ago #27947 od rudlava

Echo napisao: Oglasnik, hreli&#263;, penzioneri......


nema crveni :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.935 sekundi
Pokreće Kunena Forum