Skip to main content

Vicevi i ostalo

Više
15 godina 1 mjesec ago #34383 od razor
Replied by razor on topic Vicevi i ostalo
Meni je bas slatka...ko onak klinci kad priacju gluposti a ti ih slusas i mislis: aaaaw, kako je to slatko :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34424 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Vicevi i ostalo
Šalje Mujo Hasi internet adresu:

www.znamkotizenujebe.co.ja

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34425 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Vicevi i ostalo
Ostao muž sam doma i treba ukljucit mašinu da opere najdražu majicu.
Nakon tjedan dana pokušavanja nazove ženu i upita: - Draga na kojoj temperaturi trebam prati majicu?
Ne znam dragi , što piše na majici?

-Manchester United... odgovori car

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34433 od billy
Replied by billy on topic Vicevi i ostalo

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: Šalje Mujo Hasi internet adresu:

www.znamkotizenujebe.co.ja


pa taj link meni ne radi...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34434 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo

billy napisao:

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: Šalje Mujo Hasi internet adresu:

www.znamkotizenujebe.co.ja


pa taj link meni ne radi...


ni meni! :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34437 od razor
Replied by razor on topic Vicevi i ostalo
DIJETA

Vjerojatno ste primjetili da je većina dvogodišnjaka fit. Nakon šalice crne kave i mrkve, sinulo mi je da je to možda zbog njihove prehrane. Nije skupa, nudi raznovrsnu i kvalitetnu hranu. Zato sam zapisao točno što jedu dvogodišnjaci i došao do fantastične nove dijete s kojom ćete garantirano steći top formu. Sretno!



PRVI DAN

DORUČAK Omlet od jednog jaja. Kriška tosta s marmeladom. Prstima pojedite dva zalogaja omleta, ostatak bacite na pod. Pojedite jedan zalogaj tosta, zatim razmažite marmeladu po licu i odjeći.

RUČAK Četiri bojice (bilo koje boje), šaka čipsa i čaša mlijeka. Potegnite tri gutljaja, a ostatak prolijte.

MEĐUOBROK Štapić, dva novčića od 0,50 lipa i jedan od 1kn, četiri gutljaja ustajalog piva.

VEČERA Ispržite tost i bacite ga na kuhinjski pod.

DRUGI DAN

DORUČAK Pokupite jučerasnji tost s kuhinjskog poda i pojedite ga. Popijte pola bočice ekstrakta vanilije ili pojedite paketić biljne boje.

RUČAK Pola "pulsirajuće ružičastog" ruža za usne i jedna cigareta (mora se pojesti, ne popušiti). Jedna kockica leda po zelji.

MEĐUOBROK Ližite lizalicu dok ne postane jako ljepljiva. Iziđite iz kuće i bacite ju u prašinu. Uzmite natrag i ližite dok ponovno ne bude sasvim čista. Zatim je unesite u kuću i bacite na tepih.

VEČERA Kamenčić ili sirovi grah, koji ste čuvali u lijevoj nozdrvi. Prelijte pire krumpir ledenim čajem. Jedite vilicom.

TREĆI DAN

DORUČAK Dvije palačinke s mnogo preljeva. Jedite prstima, koje stalno brišete o kosu. Čaša mlijeka. Popijte pola, zatim čašu napunite palačinkama. Nakon doručka, pokupite jučerašnju lizalicu s tepiha, poližite dlačice i pospremite ju pod jastuk najskupljeg naslonjača.

RUČAK Tri šibice, kikiriki maslac i kruh s marmeladom. Između zalogaja pljujte na pod. Razlijte čašu mlijeka po stolu i posrčite ga.

VEČERA Čaša sladoleda, šaka čipsa, nešto vina i kave.

POSLJEDNJI DAN

DORUČAK Četvrt tube kalodonta (bilo koji okus), komadić sapuna, 1 maslina. Prelijte čašu pahuljica čašom mlijeka i dodajte pola šalice šećera. Kad pahuljice omekšaju, popijte mlijeko, a pahuljicama nahranite psa.

RUČAK Pojedite mrvice s kuhinjskog poda i tepiha u trpezariji. Pronađite onu lizalicu ispod naslonjača i dovršite ju.

VEČERA Nekoliko špageta i čaša čokoladnog mlijeka. Ostavite mesnu okruglicu na tanjuru. Za desert - maskara.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.551 sekundi
Pokreće Kunena Forum