Skip to main content

Vicevi i ostalo

Više
15 godina 1 mjesec ago #34502 od razor
Replied by razor on topic Vicevi i ostalo
Dobaaaaaar!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34503 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vicevi i ostalo
Mali, star tri leta, ni niš govoril... bili ljudi kod doktora, vidovnjaka, ali nista ni pomoglo .
Malo je bil defektni .
Jedno jutro, dok su svi bili oko stola, mali se zdere: "Deda!"
Svi skoče od sreće i pijeju dugo u noć... a drugo jutro, umre deda !
Svi tužni , nasta muk i mali opet ne veli reč do drugog leta, kad jedno jutro , opet se zdere: "Baka!"
Svi veseli, ali, ukućani u strahu .
I tak , drugo jutro nađu baku mrtvu u krevetu, zakopaju oni nju a mali opet godinu dana ne veli ni reč.
Več naučeni prognozama malog , muž i žena zabrinuto razgovaraju.
Kaže muž: "Pa neće valjda sad progovoriti, niko od familije ni živ osim nas roditelja?!"
Drugo jutro mali za doručkom, zdere s e onak muški: "Tata".
Stari opadne u duboku depru . Ode u grad i napi se k'o svinja. Obišal je sva mesta kaj su mu nekaj
značila i navečer se mrtav pijan uvuče u krevet.
Vjutro ga zbudi žena , a on još onak ušlagiran : "Kaj mi je, kaj sam ja to na onom svetu?"
Žena odgovara : " Ma daj se zbudi , nisi na onom svetu, daj se obleči brže, vumrl je sused Jura,
moramo iti prek "!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34560 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vicevi i ostalo
Stariji par leži u krevetu. Muž pospan, a ženi do romantike...Ona, kad si mi još udvarao držao si me za ruku u krevetu... On se okrene, uhvati je sekundu za ruku i pokuša zaspati. Za nekoliko sekundi opet će ona. Onda si me poljubio...... Muž se okrene, poljubi je u lice i okrene se od nje. Onda si mi grickao vrat...... On ljutito odgurne pokrivač i skoči na noge. Kamo češ? zapita ga žena.
Pa po zube.....!



Spavao Mujo kod Hase i Fate, ali pošto im je mali stan, legao sa njima u krevet. Ujutro za doručkom, kad je Fata otišla na posao kaže Mujo Hasi :
Ti si mi prijatelj, pa ti moram reći da me tvoja žena čitavu noć držala za onu stvar.
Na to će Haso:
Nije ona nego ja. Šta je sigurno-sigurno je!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34740 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo
Sjedi ljubavni par na klupici i sad, frajer se nahvatao sisa i sve, sad bi čovjek malo zaigrao...
- Draga, jel bi tebi smetalo ako bih poželio udomiti svog prijatelja!?
- Opet ti!! Stalno navaljuješ, a već smo 100 puta pričali da nema ništa od udomljavanja prije braka. Zašto si dosadan?? Lijepo sam ti rekla da želim ostat nevina.
- Paaa, maco, hladno je, prijatelj bi se mogao prehladiti... ajde ga primi samo malo... evo samo do pola. On će biti sretan, a tebi će sve ostat čitavo.
- Ma ništ ti ja ne vjerujem.
- Aaaajjjdeeee evo, obećajem, samo do pola.
- Ako je do pola, onda dobro. Ali, samo do pola!!
I namjesti se cura, frajer jedva dočekao i uvali ga kol'ko je dug i širok, misleći si: P'sm'tr, kol'ko sam te morao nagovarati...
Igra frajer, curi se svidjelo.
- Znaš šta, ovo je ludo, ajd ti stavi i drugu polovicu...
A frajer će:
- A, ne! Dogovor je dogovor!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34751 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34814 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo
Na gornjim fotografijama su zene s ulice, pogledajte sto cini sminka i odjeca!!!



NE ZIVITE U ZABLUDI!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.499 sekundi
Pokreće Kunena Forum