Skip to main content

Vicevi i ostalo

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35618 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo
Zabava 20. 07. 1968.g. zapovjednik svemirske letjelice Apollo 11, Neil Armstrong, bio je prvi čovjek koji je spustio nogu na Mjesec. Nakon toga izgovorio je čuvene riječi 'Ovo je mali korak za čovjeka, ali veliki za čovječanstvo'.

Te riječi čuli su milijuni ljudi na Zemlji. Prije nego je isključio aparat za komunikaciju sa Zemljom, Armstrong je dodao jednu enigmatičnu rečenicu : Sretno, gospodine Gorsky!.

Mnoge osobe koje su tada radile u NASA-i pomislile su da se radi o nekom sovjetskom rivalu. Nakon što su pregledali sve liste astronauta, ustanovili su da nikakav Gorsky nije naveden u njima. Svaki put od tada, kada bi se Armstrong pojavio pred novinarima, oni su mu postavljali pitanje da im razjasni značenje te rečenice. A svaki put on bi se samo nasmijao.

05. 07. 1995. u Tampa Bay, Florida, jedan je novinar ponovno postavio to pitanje, staro tada 26 godina. Taj put Armstrong je odlučio napokon odgovoriti. Gospodin Gorsky bio je već dugi niz godina mrtav, pa je čuveni astronaut pomislio kako je došlo vrijeme da razjasni tu misterioznu rečenicu.

... Daleke 1938., kada je Neil bio dječak, igrao je bejzbol sa svojim prijateljem. Lopta je odletjela u susjedno dvorište, gdje su stanovali gospodin i gospoda Gorsky. Neil je otišao po loptu, i, dok ju je uzimao, začuo je gospođu Gorsky kako urla na svoga muža: 'Da ti popušim??? Ti bi da ti ja popušim, je li??? E, pa hoću, ali kad ovaj klinac u dvorištu bude hodao po Mjesecu! '

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35623 od ne0
Replied by ne0 on topic Vicevi i ostalo
PRIMJER FUNKCIONIRANJA OZBILJNE DRZAVE !!!

Otmica u Kini





Muskarac na slici oteo je djaka u skoli i trazi, da mu se ispuni tri uslova.




Nadzor situacije vrsi policija iz susjedne ucione.



Pregovarac stane na prozor...




i pregovaranja pocinju...




Pregovaranja su zavrsena.




Ova akcija kostala je drzavu 35 centi.
Kod nas bi prvo zatvorili ulicu za 48 sati. Onda bi 12 sati pregovarali sa otmicarem, sve zajedno bi kostalo oko 5 miliona, da bi otmicar dobio 5 godina hrane i prenocista. Nije cudo da Kinezi sve proizvode dosta jeftinije od nas.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35652 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vicevi i ostalo
Učiteljica piše lijevom rukom po tabli a Ivica začuđeno glasno viknu:
"Učiteljice, vi nemate dlaka ispod lijevog pazuha!" Učiteljica reče: "Ivice,
spakiraj stvari i idi doma za danas!" Sutra opet na predavanju učiteljica piše
desnom rukom i opet Ivica glasno prokomentira kako učiteljica nema dlaka ni na
pazuhu desne ruke. Tu je učiteljici prekipio njegov bezobrazluk te mu reče da se
spakira i da ne dolazi cijeli tjedan dana u školu. Kad se Ivica pojavio na
predavanju učiteljica ispusti kredu te se sagnu da je podigne, a Ivica se sagnu
da vidi gdje se otkotrljala kreda i onda ustane i počne pakirati svoje stvari.
Učiteljica ga upita: "Gdje se ti pakiraš"? A Ivica odgovori: Za mene je ova
školska godina završena!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35707 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vicevi i ostalo
Nakon sto su umrli svi ljudi na Zemlji, čekali su put na nebesa.


Pojavio se Bog i reče: "Hoću da se muškarci postave u dve vrste.
Jedna vrsta za muškarce koji su glavni u braku, druga vrsta za muškarce koji su podređeni ženama."
Žene neka se sve postroje pred sv. Petrom.

Muškarci se razvrstaše.
Vrsta podređenih muškaraca bila je kilometre duga, a u vrsti muškaraca koji su glava porodice ostao je samo jedan.

Bog reče: Vas podređene bi trebalo biti sramota. Stvorio sam vas da budete glave porodica.
Razočarali ste me. Od svih vas je samo jedan ispunio moja očekivanja. Učite od njega.
Reci mi, sine moj, kako ti je uspelo da si jedini u toj vrsti?"


Muškarac odgovori: "Nemam pojma, zena mi je rekla da tu stanem."

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35771 od halle
Replied by halle on topic Vicevi i ostalo
PROBA (TESTIS) :

[youtube:1wyrxv6f]<object width="445" height="364"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/FEai_46BddU&hl=en&fs=1...r2=0x6b8ab6&border=1 "> www.youtube.com/v/FEai_46BddU&hl=en&fs=1...r2=0x6b8ab6&border=1 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364">[/youtube:1wyrxv6f]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35778 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vicevi i ostalo
:rendeer: :shock: :tounge: :farao:



oprosti Stjepane ali zasto su smajlici u plavim kvadraticima..bas ruzno izgleda:P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.543 sekundi
Pokreće Kunena Forum