Skip to main content

Airsoft slike

Više
14 godina 2 tjedana ago #40797 od razor
Replied by razor on topic Airsoft slike
E to u prirodi sto kazes...zakon stavar za zdravlje. Ja sam tolko zakrzljo da sam zadnji puta bio "upaljen" 4 dana nakon airsofta...non stop u nekom polucucecem polozaju, trci, skoci, jurni vamo, jurni tamo...i sve to sa puskom od par kila i dosta opreme.

Sto se tice, zelene majce i zelenih hlaca...to ti jako tesko prolazi i u ovim "frendli" fajtovima.
Problem je sto je 99% ekipa po raazno raznim klubovima, i svi se koncentriraju na meetinge (ne na natjecanja) gdje je obavezno imati uniformu na razini tima (jedan tim ruske uniforme, drugi UN, treci ameri itd.).
Na te meetinge se ovak ekipu i timove koji nisu "uskladjeni" ne zove...sve u svemu, uniforma je poprilicno potrebna ako planiras pucat s nekim.
Naravno, u slucaju da nas 6-8 kupi puske pucali bi mi i u narandjastim majcama i plavim hlacama, al to je stvarno rijetkost za nac.

Naravno, moje osobno iskustvo tu je vrlo minimalno tako da je moguce da community ima dosta ekipe koja "ne pripada nigdje" no nisam dobio taj dojam.
Vrlo dobra stranica za pocetak je: www.airsoft-hrvatska.com/forum/

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40798 od blento
Replied by blento on topic Airsoft slike
..a gle moram se baviti nekim sportom...pa ak je to to da me veze..jebes i to...mogu uloziti inesto vise para na "obleku"..;) Ionako mi je jedini fetiš stara krama od auta..;)..mogu valjda imati jos jedan..;)

gledao sam tu stranicu i vidim da ima OK puskica za neku normalniju cijenu...1500kn...;)

ak bi jos netko uzzimao..ja bih sigurno usao u tu investiciju.....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40831 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Airsoft slike
.. i još malo i nagovorili ste me ... :thumright:

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40890 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft slike
Nije airsoft al je jako slično, paintball :mrgreen: .

U sklopu obljetnice X team.a.

baza




instruktor Hrle, bilo je to davne 1996.




oružanje & oprema








general pregledava ispravnost puški


motorizirana bojna




izvidnica




logistika i konačni dogovor


postrojavanje, sve do jednog članovi X team.a


...












ranjenici


uz obljetnicu team.a, neki su imali obljetnicu pizdo-izlaska


još vatrice


noćni diverzantski napad na Krapinu




i za kraj...


Ovo je samo kap u moru našeg druženja. Al ono bitno što mene zanima je kad cemo MI kao CTN na paintball? airsoft? bilo bi dobro kad bi mogli i osnovat svoj team u airsoftu ali to sumljam da ce se ikada ostvarit. S druge strane opet postoji nada da cu sa ovim postom, slikama bar malo potaknut glavne i odgovorne u ovom klanu da organiziraju neka druzenja :thumright: .

p.s. klikni na sliku da se učita/otvori cijela slika.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40891 od blento
Replied by blento on topic Airsoft slike
Paintball je jos i bolje..;)

Neo jesi li bio u Gradistu u Nedjelju?..;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40893 od razor
Replied by razor on topic Airsoft slike
Paintball je jos skuplja verzija od Air-a dugorocno :cry:
Jbg, djete na putu, treba do 11. mjeseca kupit auto....a situacija je takva kakva je.
Ako kapne kakva nenadana pinka, moguce je da kupim pusku.

Al isto tako, za ovo ljeto ja pokusavam doc do 8-10 air pusaka koje bi iskoristili na proslavi. Za razliku od Paint-a gdje nije porblem iznajmit opremu, kod Air-a se ljudi tesko odvajaju od pusaka pa cak i uz novcanu naknadu.
Baj d vej, ako netko zna neki Air klub il tako nesto a da iznajmljuju opremu, nek mi javi.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.388 sekundi
Pokreće Kunena Forum