Skip to main content

Airsoft slike

Više
14 godina 2 tjedana ago #40721 od razor
Replied by razor on topic Airsoft slike
Ja sam u medjuvremenu bio na Airu sa ekipom iz Eve-a tam negdje iza jastrebarskog, i moram priznat da je, bar meni osobno, daleko bolja varijanta sporckog napucavanja od paint-a...ako nista drugo, jeftinija za bezvezno napucavanje.
Puske na struju (baterije), za sto kuna dobijes par tisuca kuglica i udri misko.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40777 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Airsoft slike
... eto, prevagnulo je :-) već se dogovaram sa kolegom....

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40781 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft slike

Jetrica1 napisao: ... eto, prevagnulo je :-) već se dogovaram sa kolegom....


Ja i moj kolega sada poslije svega, popili bevandu zapjevali gangu, a ti curo draga reci kom bi dala??, meni il kolegi?? - vina iz bokala :mrgreen: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40786 od blento
Replied by blento on topic Airsoft slike
sto ocemo si nabavljati kakvu opremu za airsoft? ...meni vec pun klinac igranja na kompu?...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40790 od razor
Replied by razor on topic Airsoft slike
Blento, naj brkat te dvije stvari. To je koda bi reko, joj dopizdilo mi igrat fps-ove ja bi bio astronaut.
Nemres igrat air/paint u tih pol sata/sat vremena dnevno kad dodjes doma nakon posla i zelis se opustiti, ili sat vremena prije spavanja, ili oboje...a nedaj boze da je kisa/snjeg/neka druga vremenska neprilika (ili neprilika u obliku xx kromosoma).

Za air/paint, moras odbit gro sati u komadu, da bi dosao do terena, pokrenuo stvari, zavrsio stvari i vratio se doma..

Sto se opreme tice, ja bi drage volje kupio pusku. No tu opremi nije kraj. Ako hoces sudjelovat u bilokakvim fajtovima, moras uzet i uniformu koja mora bili slicna uniformi tima s kojim ces igrat i svasta nesto. S te strane je to daleko kompliciranije od Paintballa.

No da ne filozofiram, dio ekipa s kojom sam igro/igram EvE, puca, kupuje opremu (opredjelili se za Ruse), tako da ako dodje kakav info o koristenim puskama/uniformama, mogu ga ovdje prosljediti.

Al kao sto sam rekao prije....kod mene cijela stavar ovisi o mojoj najboljoj zeni na svjetu. :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40794 od blento
Replied by blento on topic Airsoft slike
nisam niti mislio na pola sata....;)

al kad vidim da su ljudi u prirodi...dodje mi da se pocnem baviti necim takvim..;)....

oduvjek me privlacio paintball/aursoft....no nakon mucenja sa onim velikim bocama plina za paintball..skupim kuglicama...malo sam se ohladio...


a ovo..ajd dati 2000 kuna za pusku i opremu....jos nekih 500 kn za hlace i majicu u zelenoj boji..i nije neki bad...

ne mislim za pocetak ici na neka natjecanja...vec ovako..umjesto na kavu da se nadjemo negdje u prirodi..;)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.363 sekundi
Pokreće Kunena Forum