Skip to main content

Star trek rules

Više
19 godina 5 mjeseci ago #804 od razor
Replied by razor on topic Star trek rules
Ti svemirski marinci nisi niti slicni Starship troopers-ima..... Meni osobno su bili ful dobri jer su bili puno bliza i "realnija" buducnost. Rulja je vozila avione koji su izgledali slicno sadasnjem raptoru ili tako nesto....bilo je cool....
Ja sam svu krivnju za nestanak serije prebacio na HTV....al ocito je puklo puuno dalje....steta...

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #808 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic Star trek rules
A ja mislio da sam JA lud ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Enterprise 1701D ROCKS DA HOUSE !!!!!!!

Bdw jeste gledali "Startrek Generation X: Gdje i kapetani idu pješke"
Stari moj koja je to LOLČINAAAAA :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Smiles smaper....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #834 od razor
Replied by razor on topic Star trek rules
Ej Jazavac.....kolko toga ima?...mislim cd-ova....zanimaju me te dvije zadnje epizode svima nam drage kapetanice. Htio bi to imat u slucaju da promasim zadnje dvije epizode (faks itd itd)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #841 od blento
Replied by blento on topic Star trek rules
...uuuu jeboteeee.....ja se sjecam Svemirskih Vojnika...tak mi se cini da je bila serija...

prva epizoda je bila sa onim sniperistom koji je poskidao one vanzemaljce....a zadnja je bila prije nego sto ce se iskrcati na njihov planet...ili mjesec njihovog planeta....

bilo mi je malo cudno sto su kao stalno gubili od tih vanzemaljaca...a onda se nasli direktno pred njihovim planetom....a.a.a.... ;) ))

uglavnom i ja nisam gledao poslijednjih par epizoda od nase nam drage kapetanice..pa ak nabavite ista...javi.. :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • jazavac
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #850 od jazavac
Replied by jazavac on topic Star trek rules
imam zadnje i sve ep pa ak nekog zanima mozemo se dog ja sam u zg inace a 2 zad ep su najbolje od cijelog voyadeera jer rasture boooooooorrrrrrrrrrgggggggggg

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #862 od razor
Replied by razor on topic Star trek rules
OK! Moze...ja sam na Srednjacima (kvart prije jaruna, odmah poslje Knezije). Ovaj tjedan sam zauzet sa kolokvijima pa se dogovorimo tocno sljedeci.

A sto se tice Marinaca.....da...to su ti...."zavrsava" time kako ovi idu na planet....E da.....gubili jesu u pocetku...al sve do pola epizoda...kasnije je bilo ni sim ni tam. Samo je ova grupa oko koje se sve odvijalo, bila kao neka elitna pa je uvjek isla gdje je najzesce...pa se cinilo da ih ovi deru ko blesave.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.444 sekundi
Pokreće Kunena Forum