Skip to main content

kresina kuja

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28498 od rudlava
Replied by rudlava on topic kresina kuja
samo na sex mislis, bolje misli na cokolade... ko ja:)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28499 od pikachu
Replied by pikachu on topic kresina kuja
razore nije ni meni jasno al, ko što je mrti reko, njihov je server i njihova pravila. kako kaže Sentinel, a tu se s njim slažem: ak ti se ne sviđa odi na drugi server.

prigovori i prijedlozi se šalju adminu na mejl ili direktnim kontaktom, a ne flooda se ingame chat. zato jer konzola nije nužno i admin servera/configa i nekad znaju (konzole jel) 'dobit krila' u što ste se, kolko sam skonto, uvjerili dok ste AA server imali :?

možda im je to i war server pa ne žele prije i poslije svakog wara mijenjat config?

@rudlava: bolje je mislit na oboje odjednom :D kombinacija je u svakom slučaju slatka :twisted: :twisted:

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

  • snooze_cro
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 8 mjeseci ago #28500 od snooze_cro
Replied by snooze_cro on topic kresina kuja

Rudlava napisao: To koda ti susjed mase cokoladom pred nosom, a ako je dirnes odreze ti prste :)

opet pitam: kaj se zamarate sa tim serverpm???????


rudy ti samo mislis na te cokolade...bices debela..podjeli coksu samnom :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28501 od mrgud
Replied by mrgud on topic kresina kuja
ima ona pjesma, kak ono ide: Pojest cu sve kolačiće, tebi u inat postat cu debela :lol:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28502 od rudlava
Replied by rudlava on topic kresina kuja
Pojest cu sve COKOLADE, tebi u inat bit cu jos deblja :)

Please Prijava to join the conversation.

  • target
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 7 mjeseci ago - 15 godina 7 mjeseci ago #29574 od target
Replied by target on topic kresina kuja

SnOOzE_CRO napisao: dobio sam PERMANENT BAN sa kresine kuje bez ikakvog razloga!!!! molim lijepo da mi netko pojasni ili josh bolje da netko ko zna admina kaze da ZELIM NATRAG!!!!!

HVALA :evil:


ukratko o kresinoj kuji
to je jedan obican CoD4 server koji je postavljen i jedinog razloga a to je da bi se ja i meni slicni mogli igrati. Kako postavljanje servera koji radi 24h nije besplatna stvar mi smo uveli pravila da bi prilagodili server nasim ukusima (koji su sigurno drugaciji od vecine igraca) ali ako netko misli da su pravila losa, slobodno moze otici na neki drugi server.

postavljena su pravila:
NIJE DOZVOLJENO korisititi GL (granade launcher)
NIJE DOZVOLJENO korisititi RPG
NIJE DOZVOLJENO imati perk LS (last stand)
NIJE DOZVOLJENO imati perk Marty (Martyrdom)
NIJE DOZVOLJENO spamati/vrijedati/regrutirati


Admina je puno i svima je receno da prvi put kiknu nekoga a poslje banaju. Banaju se bez upozorenja ljudi koji su prije videni na server i prave se grbavi.

Ponavljam, kako postoji ziljardu CoD4 servera ukoliko se nekome ne svida slobodno moze otici na neki drugi server.

Takoder nije pozeljno da ulazite u pre velike diskusije s nekom od admina jel ako se admin ne pridrzava nekih zadanih pravil sam moze biti kickan tako da neka dodatna moljakanja i ostale stvari u glavnom ne prolaze. Pogotovi su zanimljivi igraci koji nakon kicka se vrate i nastave koristiti recimo LS i odmah dobiju ban...

Sto se tice konkretnog problema SnOOzE_CRO, nisam tocno upoznat mozda sam te i ja bano ali ako jesam sigurno postoji razlog.
Sto se tice micanja bana probaj se sada spojiti, ovisno je na koji si nacin dobio ban, ako je PB ban onda je malo veci problem micanja istog.

Osobno mislim da je puno normalnih igraca koji nemaju nista protiv ovih pravila na server i kojima smeta helic koji dode i pobije pola jedne ekipe (zato je na nasem serveru ostavljen bez municije i health mu je 1 ne 2300) ili sto je postavljen respawn na 5 sec (razmisljamo da ga povecamo) iz jednostavnog razloga sto ljudi trce ko ovce jel znaju da ce se poslje smrti odmah respawnati, sto se tice air-strikea njega nismo maknuli jel neznamo kako :) ako netko zna neka posta kako.

Trenutno problemi koji su u razmatranju je optuzivanje za varanje (dosta cesto) iako smo svjesni da varanje prostoji i da vrlo cesto ne mozemo na to utjecati ako sa sigurnoscu nemozemo utvrditi da netko vara, glupo je nekoga banati samo zato jel je dobar.

kako sam imao priliku gledati ljude kako igraju (iza njihovih leda ne preko spectate moda) i vidjeti da imaju 70-80 kilova jednostavno mi je jasno da ima dobrih igraca koji su brzi i imaju dosta takticnu igru tako da mi nije uvijek igrac koji ima 50+ kilova sigurni cheater.

Nas server ima PB, postavili smo kill cam iz istog razloga da se lakse vidi cheateri, postavljen je free spectate mode da mozete sumnjive njuske pogledati kako igraju.

KAMPANJE je dozvoljeno zato ima kill cam i uvijek se vidi gdje se kampa, bacite mu tamo bombu ili pucajte kroz zidove (nazalost to igra dopusta) ako vas vec toliko zderu kamperi.

Takoder Frendly Fire je upaljen i ako se ubije suigrac ispricajte se.

Post je predugi ali mi se sada neda nista brisati pa neka ostane :)
Last edit: 15 godina 7 mjeseci ago by target.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.734 sekundi
Pokreće Kunena Forum