Skip to main content

kresina kuja

  • raziel
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 8 mjeseci ago #28402 od raziel
Replied by raziel on topic kresina kuja
Papak od admina sa Krešine kuje je u subotu kickao sve iz CTN klana zato jer je navodno netko od nas 3-4 igrača koristio GL.
Idiot.Pravi Dostojevski.
Čak mi je prijetio i nekim banom. :twisted:

E pa stvaaaaaaaarno....

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28409 od crazy_chrisss
Replied by crazy_chrisss on topic kresina kuja
moje iskustvo sa kreshinom kujom ( a 80 % mojeg igranja COD-a je na doticnom serveru ) je sasvim u redu,prema meni i prije CTN taga kao i sad sa tagom su uvijek korektni dapace,nitko me nikad nije niti pitao ista vezano uz temu klanova,kickova,pravila igranja,a i uvijek se drzim pravila.....uvijek je neka off topic tema ,podhebavanje prica...pogotovo kada pocistim na countdownu cijeli suprotan tim ,pa mi puste seriju "everybody hates chris" ...LoL ...no salu na stranu,vrlo su korektni prema meni i nisam imao neugodnih iskustava...za Snooze-a aka Damira aka Ubicute PTM sam pitao trojicu admina jucer ,nitko ga se niti ne sjeca,pa je ocito posrijedi greska,jer kao sto je i sam rekao drzi se pravila,dok eventualni scroll G3 using nije isto razlog jer kazu da to nije zabranjeno ...sto podrzavam jer prije bi zabranio spamanje Gl -om sa krova ili spawna :) nego scroll G3...

a sto se tice kickanja 3 CTN-a ...mislim da je posrijedi bila Lady sa GL-om na Crashu,nisam siguran,otrcao sam sa servera na kavu :P

:D pozz svima

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28410 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic kresina kuja
i mene su jednom tamo kikali jer sam ih sve izrokao sao GL-om :) )

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28416 od nwsk_luks
Replied by nwsk_luks on topic kresina kuja
Meni se isto cini da su tamo admini ok, iako volim gl, ne koristim ga više (prije sam znao tu i tamo) na kresinoj kuji (njihov server, njihova pravila). A i neznam kakav je to permanent ban na crackanom serveru, mozda si imao neke probleme sa punkbusterom?

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28419 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic kresina kuja
e a kaj je to scroll G3?

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28422 od mrgud
Replied by mrgud on topic kresina kuja

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: e a kaj je to scroll G3?


pucanje na scroll i imaš automatski G3, tj poluautomatski ... inace kolko sam cuo G3 u real life i je automatska puška :roll:

The G3 is a 7.62 mm automatic rifle developed in the 1950s by the German armament manufacturer Heckler & Koch GmbH (HK) in collaboration with the Spanish state-owned design and development agency CETME (Centro de Estudios Técnicos de Materiales Especiales)


mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.506 sekundi
Pokreće Kunena Forum