Skip to main content

kresina kuja

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29624 od halle
Replied by halle on topic kresina kuja

TargeT napisao:

Halle napisao: AKO SI PROCITO BIO SAM SAMO 2 SEC. A NE 60.


cek spawn i GL u roku 2 sekunde :) i nisi procitao ime servera.

nadam se da admini nece biti tako restriktivni u buducnosti

HEHEHEHE sada imam i potpis :)


dogadja se da,cudno ali istinito

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29625 od loklar
Replied by loklar on topic kresina kuja

TargeT napisao:

Halle napisao: AKO SI PROCITO BIO SAM SAMO 2 SEC. A NE 60.


i nisi procitao ime servera.

sve u svemu rijetko se to dogada ali se dogada.


Probaj se ovako spojiti.

Desni klik na x-fireu na frenda, pa join ...
i eto te na serveru, izaberes oružje i odmah si u akciji...
Šta sam stigao pročitati??? 8O



:wink:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29628 od razor
Replied by razor on topic kresina kuja
Kad se vec prica o ovome...

Nije mi jasna jedna stvar. Ok..vi nezelite koristiti pol oruzja u cod-u i vama je to super kul. I to je ok, vas server, vasa pravila. Al zasto pobogu ne namjestite server da jednostavno neda opciju naprimjer GL-a i svg ostalog sto je nepozeljno na serveru? Smanjite sebi brigu oko kikanja, smanjite brigu igrac akoji non stop umiru od "nedozvoljenih" oruzja itd.
Ja sam se presto spajati na kuju ne zato jer sma GL noob i nemogu eto igrat bez njega, vec zato kad bi se i spojio, 20% mojih smrti je bilo od strane GL-a. I onda kad dopizdi, uzmem i ja GL, dodje admin i paf eto kika.

Ovo pisem vise iz znatizelje nezo da pokusam nesto kritizirati. Servera ima kolko te srce zeli i stavrno jedan vise ili manje u badi listi nikome ne znaci nista. JAsno mi je...vas server, vi ga vodite, vasa pravila...al imam osjecaj da bi se moglo biti puno objektivnije, brze i bezbolnije...i za vas i za igrace.

Tolko od mene, hvala na posjeti nasem malom forumu :

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29637 od pikachu
Replied by pikachu on topic kresina kuja

TargeT napisao:
<cut>
...
mozda jednog dana i ja cu znati sarmirati komade onak preko ingame chata :)


a zato je nick Sarma

:D :D :D :D :D

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

  • target
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 7 mjeseci ago #29668 od target
Replied by target on topic kresina kuja

Razor napisao: Kad se vec prica o ovome...

Nije mi jasna jedna stvar. Ok..vi nezelite koristiti pol oruzja u cod-u i vama je to super kul. I to je ok, vas server, vasa pravila. Al zasto pobogu ne namjestite server da jednostavno neda opciju naprimjer GL-a i svg ostalog sto je nepozeljno na serveru? Smanjite sebi brigu oko kikanja, smanjite brigu igrac akoji non stop umiru od "nedozvoljenih" oruzja itd.
:


zato jel je onda modan server nije "ranked" a to ne zelimo.

Razor napisao: Ja sam se presto spajati na kuju ne zato jer sma GL noob i nemogu eto igrat bez njega, vec zato kad bi se i spojio, 20% mojih smrti je bilo od strane GL-a. I onda kad dopizdi, uzmem i ja GL, dodje admin i paf eto kika.:


Moguce, kako vecina nasih admina ne visi 24h na dan nije moguce rijesiti sve probleme. Ono uvjek ljudi nanjuse da nema admina i pocnu se praviti grbavi, samo zato onda kad se spoji admin i u roku od 20 sekundi se naprave 5 killova s GLom ili RPGom i onda svi popuse ban bez pitanja. mozda netko ga je popusio iako nezna ali kao sto sam prije rekao zna se to dogoditi.

Razor napisao: Ovo pisem vise iz znatizelje nezo da pokusam nesto kritizirati. Servera ima kolko te srce zeli i stavrno jedan vise ili manje u badi listi nikome ne znaci nista. JAsno mi je...vas server, vi ga vodite, vasa pravila...al imam osjecaj da bi se moglo biti puno objektivnije, brze i bezbolnije...i za vas i za igrace.

Tolko od mene, hvala na posjeti nasem malom forumu :


Konstuktivna kritika je uvijek dobrodosla.
osobno volim kada nije prvise igraca na mapi ali kako postoje vec i manje tesko je naci kompromis. uz to da nademo kako maknuti GL/RPG/LS/marty a da server ostane ranked, odmah bi to napravili isto kao i da se air-strike moze maknuti.

Vrlo cesto se zna dogoditi da kada se spawnas odmah lete RPG i GL na to mjesto i to uzasno nervira (mene) a kako je u igrici sam spawn lose rijesen ovime smo htjeli napraviti da se vise puca a manje bacaju GLovi i RPGovi

Please Prijava to join the conversation.

  • target
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 7 mjeseci ago #29669 od target
Replied by target on topic kresina kuja

pikachu napisao:

TargeT napisao:
<cut>
...
mozda jednog dana i ja cu znati sarmirati komade onak preko ingame chata :)


a zato je nick Sarma

:D :D :D :D :D


moram se preimenovati u "milka" ili cokolada ili tak nesto :)
dobro ucim dok sam ziv :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 1.080 sekundi
Pokreće Kunena Forum