Skip to main content

kresina kuja

  • target
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 7 mjeseci ago #29670 od target
Replied by target on topic kresina kuja

Rudlava napisao: jel imate vi forum?


ne :)
kako je vas forum bio visoko na google kada se otkuda "kresina kuja" dosli smo ovdje vas spamati :)

ali evo ja vise se necu javljati na forum pa smo rijesili problem :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29671 od rudlava
Replied by rudlava on topic kresina kuja

TargeT napisao:

Rudlava napisao: jel imate vi forum?


ne :)
kako je vas forum bio visoko na google kada se otkuda "kresina kuja" dosli smo ovdje vas spamati :)

ali evo ja vise se necu javljati na forum pa smo rijesili problem :)


ma slobodno ti pisi...nitko ti ne brani :)

-pitam tek toliko da znam dali mogu doc Sarmici pusice slat :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29673 od ne0
Replied by ne0 on topic kresina kuja
hmmm nisam bas igrao na vasem serveru ali kad sam igrao par puta igrao sam i s GL.om i nisam dobio ni KICK ni BAN....

bolje da ne ulazite u raspravu s menom sto se tice tih sranja, gl.a, aira, bla bla bombi simo tamo....

Ja bi vam savjetovao da pocnete pisat peticiju da vama naprave posebnu verziju COD.a gdje imate samo pistolje i single fire puskice...

Jos da napomenem da vjerovatno na vasem serveru necu nikada VISE ni igrati jer osobno mi to ide UZASNO na zivce kad imam neke opcije u igri koje su legalne a administratori koji se pretvaraju u aka Bogove kad imaju zadana takva po meni glupa pravila MI ne dopustaju da koristim ta legalna orudja!
Ustavno gledajuci vi mi ogranicavate slobodu izbora i kretanja i bla bla bla jos mnogo toga zato za mene kresina kuja opce nije server!

ono sto se tice server ranked,, "nemos bit jeben i posten!"

NAPOMINJEM: da ovim postom nisam htio niti jesam a niti cu vas na bilo koji drugi nacin verbalno ili ne verbalno vrijedati ili povrijediti SAMO SAM REKAO SVOJE SKROMNO GRADJANSKO,,, PROSJECNO GEJMERSKO MISLJENJE!

p.s. gramaticke greske mi se neda ispravljat :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29675 od rudlava
Replied by rudlava on topic kresina kuja
njihov server njihova pravila nas server nasa pravila, uvijek ce se naci netko tko ce kukat i plakat, al bar nama adminima nije dosadno :) ))

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #29677 od jopke
Replied by jopke on topic kresina kuja
kresina kuja ima fenomenalan ping ( za razliku od nasega)

a sto se tiče oruzja stvarno je svejedno sa kojima se smije igrati kad i sa praćkom poubijaš njubeke koji se tamo skupljaju, zato javna kuća rula.

inace ne znam o čemu se uopće raspravlja ali ako ima već tolko postova moram i ja nesto nasrat:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago - 15 godina 7 mjeseci ago #29678 od ne0
Replied by ne0 on topic kresina kuja
DEMOKRACIJA JE!

to znaci da mogu reci sto mislim!

po meni je cista glupost da ti netko brani da igras sa gl.om ili bilo cim drugim ako to imas kao jednu od opcija u igri. ONDA NEKA TO ISKLJUCE i ne glume neke frajere tipa "ko nece nemora igrat na serveru tralalalalal moj tata je jaci od tvojeg tralalalaal blalbalblablabla"... kad malo ljudskije razmislis glupi izgovor!!!
imas neke opcije koje ti oni brane i onda ako ih koristis kickaju te i banaju a sami ti daju tu opciju kad igras na njihovom serveru...
buhahaha..... svasta... ko u vrijeme komunizma...

najbolje bi im bilo da si zakljucaju server i daju pass samo ljudima koji su tipa PROFESIONALCI i igraju bez noobovskih orudja!

ja opce ne raspravljam nego samo trosim rupe u vremenu na demokracke izjave maloGRADANA buahaha :roll:
Last edit: 15 godina 7 mjeseci ago by ne0.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.874 sekundi
Pokreće Kunena Forum