Skip to main content

COD banovi

Više
15 godina 1 tjedan ago #35202 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic COD banovi
ma daj pa vidis da klinac ni s wallHackom ne zna igrati, skini mu ban da mu se krvi napijem :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35532 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic COD banovi
Ako je nekome dosadno, nek malo pogleda 2 demo od (BM HC) pajsera...promatrao sam ga ali nije mi bas cisto, ima dosta sumnjivih poteza, ali nije mi cisto...a i nekako je svaki put prestao igrati s g3 kad sam bio u spectarorima, a mapu prije toga iskljucivo s njime igrao i radio pokolje u najmanju ruku receno...

cid-b4583c5ece15e09d.skydrive.li ... chUpload=1

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35775 od pikachu
Replied by pikachu on topic COD banovi

Mr_Ti napisao: Ako je nekome dosadno, nek malo pogleda 2 demo od (BM HC) pajsera...promatrao sam ga ali nije mi bas cisto, ima dosta sumnjivih poteza, ali nije mi cisto...a i nekako je svaki put prestao igrati s g3 kad sam bio u spectarorima, a mapu prije toga iskljucivo s njime igrao i radio pokolje u najmanju ruku receno...

cid-b4583c5ece15e09d.skydrive.li ... chUpload=1



pogledao sam oba demo-a od pajsera
apsolutno mi ništa nije sumnjivo od ovog što si snimio. il je jako pametan i nije ga lako ulovit il fakat lik nema niš.

btw, pogledo sam i public_gaymera - očiti wh, a još je ktome preloš. zasluženo apsolutno..

a ovaj (SPQR)Maverick...
mislim da ima wh, al ga pametno koristi i teško ga je skontat. svaka čast za to. meni bi možda i promaklo. također zasluženo..

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35838 od darkome
Replied by darkome on topic COD banovi
jos jedan nadobudni, john :rendeer: vs darkome :afro: (zadao sam mu highkick tj.ban i nije se oporavio :lol: )

cid-160b767a5f5ca1da.skydrive.li ... hn.dm%7C_1
cid-160b767a5f5ca1da.skydrive.li ... C6.dm%7C_1

________________________

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35839 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic COD banovi
A bas ste bezobrazni ti i bimbo :rendeer: , pa vidite da je covjek tek nabavio WH i da se jos nije naucio koristit ga pametno, puca ovak nadobudno kroz zidove bez imalo srama i razumijevanja ...

Ukratko :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35865 od jopke
Replied by jopke on topic COD banovi
m3ph!st0 pokupio ban

snimo samo zadnjih par sekundi runde(pratio duže)...ali očit WH u rukama neznalice

jjuric.fizika.org/demo0000.dm_1



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.834 sekundi
Pokreće Kunena Forum