Skip to main content

COD banovi

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37129 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic COD banovi
Ja stvarno vise nemam sta za reci...........to sto ti moras biti odvratan to je tvoj problem ja sam ti samo rekao kako je sve bilo...........sto se hackova tice glupo je da me vi komentrisete jer ste ih postavili na svoju stranicu u sekciji download.........nisam nikakav politicar samo sam iskren i govorim kako je bilo........mislim svi vam vjeruju kako nitko od vas ne koristi chitove..........al malo sutra...........prozivaju vas chiterima na sve strane...............nisam zelio biti ovako odvratan al kad si ti onda moram uzvratit a nema problema ima drugih srevera za igranje to sto se malo bojis konkurencije to je bas bezze.........igrao sam tu jer sam vidio da ste dobri i uvijek mi je bio izazov igrati sa nekim od vas...........usput velika je razlika jer ja koristim 64 bit-ni windows 7 build 7201 RC version.........mislim da ako sam ista skrivo nebih ovoliko trudio se da objasnim u cemu je stvar.........HVALA........

P.S. Nemas potrebe biti odvratan Mr.Ti

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37133 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic COD banovi

ludikreco napisao: to sto ti moras biti odvratan to je tvoj problem ja sam ti samo rekao kako je sve bilo...P.S. Nemas potrebe biti odvratan Mr.Ti


Ja sam odvratan zato jer sam sarkasticno komentirao tvoje vlastite izjave???

Ajmo idem onda biti ovako malo odvratan: probao si da vidis da hack ne radi na win7, ali ga nisi koristio niti na jednom serveru, (zamijeti da opet koristim tvoje izjave), znaci isprobao si da li radi u single playeru?, jer, prema screenshotovima koje vidim i kako mi nalaze logicno razmisljanje, moras biti na nekom serveru na kojem ima igraca da bi vidio da li radi ili ne radi...

Inace, ja koristim win7 ultimate 7600 RTM x64.

A sto se tice hackova u nasoj download sekciji, otidi tamo, pogledaj sto je to, pa ce ti biti jos malo jasnije nase misljenje o ljudima koji varaju...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37134 od mele
Replied by mele on topic COD banovi
Steta sto je Mrti bio brzi, bas sam mu ja mislio predloziti da skine te nase cheatove... :thumright:
A to sto ljudi govore da smo cheateri, jel to mozda zato sto odemo na neki tudi server i tamo ih sve pometemo (i tu ne mislim na igrace tipa Jopke i Sluzavy) nego na prosjecne CTN ili zato sto sto su nas ulovili da varamo? Jel tebi jasno da je jedan nas bivsi clan dobio BAN zbog toga sto je uhvacen da koristi WH?!?! Mislim da to dovoljno govori o tome koliko mi volimo citere, bili nam oni prijatelji ili ne. :salut:

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37135 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic COD banovi
Dobro nebitno....necu se vise raspravljat..ja sam svoje napravio problem je bio u graf kartici i postavkama i anti aliasingu to je rijeseno...........probao jesam al sa frendom na dva kompa nista vise..................nebitno je vise ima frugih servera.........cim dode neko bolji od vas optuzite ga i dajte mu ban...........jer vi ste vrh..........dosadilo mi se raspravljat sa glumcima kao sto ste vi..........ja sam bar bio iskren i priznao da sam probao iako to nisam trebao............pozzz

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37139 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic COD banovi
UF, pitaj ANUBISA i G-Spota/ISUSA i Stevu Vodokotlica da li smo njih banali, a dobro igraju i hrpu puta znaju biti bolji od nas, a i gro ljudi ih je optuzivalo da su cheateri?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37140 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic COD banovi
Ma dobro .............necu vise o tome............glupo je ovako dobiti ban al dobro!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.517 sekundi
Pokreće Kunena Forum